Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Michal200, pro rider, no niestety, auto służy mi do jazdy na codzień, 20 cali na profilu 35 + bardzo niski zawias spowodował, że komfort spadł do zera, nie dało się normalnie podróżować w tempie szybszym niż furmanką z zaprzęgiem konnym :thumbdown:

 

Wiem coś na ten temat, swego czasu jeździłem na wielu ''wynalazkach'' ale z wiekiem uciekam w ''komfort'' 225/45/17 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się pochwale swoimi "pieszczochami"

 

Pierwsze auto (Zaczynałem przygode z autami oraz kosmetyką więc używałem plaka, t-cut oraz jakieś mleczko boll i czernidła z marketów do opon;)

33cf795e2044cc65m.jpg

Kolejne autko;) (tutaj już było lepiej G3 G6 DCP2 oraz wosk z farecli a później już uzywałem PB Blue;)

28536d0d6f91b714m.jpg

Obecne auto;) (Troszke się poprawiłem-do polerowania menzerna oraz PB SSR 3-1 PB Natural Look, Nielsen do opon, do plastików 303 oraz SAS wosk Collinite oraz FK, piany aktywne, mycie na dwa wiadra ogólnie forum wciąga więc kolekcja się powiększa....;)

88278d614ef54cd5m.jpg

Jasne wnętrze do utrzymiania...

6ad20d16da8772f0m.jpg

Wersja zimowa;)

8a754f42692181dem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wrzucałem w dziale co zrobiłeś przy swoim aucie, ale wątek dotyczący aut jest tu. BMW E30 325i MTechnik II - '88r stan w zasadzie 100% orginalny :)

Piękne auto. Fajnie, że utrzymujesz się w takim stanie.

Poniżej moja "była", obecnie przerzuciłem się na "gwiazdy" :)

 

DSC03429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa - auto na żywo robi chyba jeszcze lepsze wrażenie, widać wtedy wszelkie detale. Jednym słowem jak na E30 jest solidna :)

 

 

to wyciszenie pod maską jest oryginalne?

 

Wygłuszenie jest orginalne. Wszystko w aucie jest orginalne oprócz polakierowanego dekla zaworowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale na czym dzialalem:

 

02959414420198410774_thumb.jpg

 

91755683756863390229_thumb.jpg

 

i obecna 8-) kolor najgorszy jaki moze chyba byc :/

 

53683207631045065306_thumb.jpg

 

[ Dodano: 27 Listopad 2012, 20:24 ]

jareckitdci, miałem kiedys 2xE30. Obie szerokie lampy w kolorze zinnoberot. Perwsza coupe seria z V8, druga coupe w MTII. E30 to najpiekniejsze samochody, jeszcze kiedys bede mial na bank :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.