Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

ayrsen, geno już wrzucał parę razy zdjęcie ze spalaniem :P

damianTDCi - ja tez kiedyś na fora wrzuciłem - > 250 KM turbo benzyna, AWD, ASB i ponad 1600 kg a spalanie było poniżej 3,0 l / 100 km. Wystarczylo zresetować komputer i potoczyć sie trochę po płaskim / z góry.

 

Nie napisałem, że nie wierzę. Napisałem - nie do wiary. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ayrsen, mówię o moim turbopierdzielu 2.0 TSI.

 

Jak chcesz, to mogę i 0,0 Ci zrobić, nie ma problemu, tylko po co ? Nie mam zamiaru nikomu udowadniać nieprawdy, nie kocham VW, Sciro i GTI to jedyne modele które mi się podobają i tyle w temacie.

 

Coraz częściej spotykam się z zawyżaniem spalania, jakie to moje auto jest szybkie, piękne, mega jeździ, no ale niestety pali 3 cysterny na milion km.

 

gary, z tego co czytałem, Swift w tej konfiguracji daje dużo frajdy z jazdy, kółka na rogach, twardy zawias, bezpośredni układ kierowniczy ;):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, nie widzę związku ;)

Widzisz, widzisz... ;):P

 

P.S. Uwielbiam dyskusje o spalaniu... 

:evil::-]:kox:

 

P.S.

pali 3 cysterny na milion km.

Zupełnie nie znam sie na cysternach, ale google podpowiada, że cysterna do przewozu paliw może mieć pojemność ok 40 tys. litrów. Trzy cysterny - 120 tys. litrów. Wyszłoby 12 l / 100 km... :roll:

 

geno - peace. Naprawdę. Jeszcze raz - nie do wiary... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja :kox:

 

Geno - Ty te swoje spalania podajesz po zjeżdżeniu całego zbiornika i samodzielnym przeliczeniu czy z komputera kasowanego wedle uznania po jakiejś przejażdżce?Jeżeli to drugie to sorry ale przy takim czymś mogę Ci zrobić wyniki jakie tylko chcesz - od skrajnie małych do skrajnie dużych ;)

 

Są warunki i "warunki", jest miasto i "miasto" i tak samo jest trasa i "trasa".

U mnie warunki miejskie wyglądają tak ,że gdzie bym nie jechał to mam max 3km. W takim otoczeniu nic nie pali poniżej 8.5 w lato i 9 w zimę.*

 

* Mówię o samochodach napędzanych PB. Volvo V50 1.6d 109km pali w takich warunkach plus raz w tygodniu "traska" 40km ok 7.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno - Ty te swoje spalania podajesz po zjeżdżeniu całego zbiornika i samodzielnym przeliczeniu czy z komputera kasowanego wedle uznania po jakiejś przejażdżce?Jeżeli to drugie to sorry ale przy takim czymś mogę Ci zrobić wyniki jakie tylko chcesz - od skrajnie małych do skrajnie dużych ;)

2.0TSI tak właśnie pali jak geno podaje

mój starszy golfem potrafi w trasie zejść do ok 6.5L (spokojna równa jazda np. w deszczu kiedy się nie świruje), 8-8.5L to już zupełnie swobodna dynamiczna jazda z wykorzystaniem potencjału auta. Dychę można przekroczyć podczas jazdy autostradowej z prędkościami 160-180kmh lub dużym zakorkowanym mieście. W Płocku jeździ się sprawnie i wg statystyk, które prowadzi od nowości nigdy nie przekroczył 9.5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy, moje 1.4 pali 10l w mieście przy jeździe jak emeryt, natomiast 14l potrafi wciągnąć jak się go zarzyna jak świniaka. natomiast jakiś czas temu mnie zaskoczył bo na trasie 600km spalił ok 6l :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, dzięki 8-)8-)8-) Ale kiedy "dzieje się, miesza się na niemieckiej sztrasse" to i pół baku w 1,5 upalaniogodziny można spalić :-]

 

Tak samo z podwyżkami cen benzyny, zawsze za 150 tankuję i gdzie te podwyżki ? :dontknow:

 

Wiele bym dał, żeby 1.6 TDI swapnąć do siebie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jałowa dyskusja,jak są długie proste przy spokojnej jeździe,to można mieć śmieszne spalania,nawet jak się czasem przyciśnie.

W takiej Warszawie, 7l w dieslu to nie problem,który po małym mieście poniżej 10l nie zejdzie :dontknow:

To samo corsa 1,2 w trasie przy nieschodzących 120 i wyprzedzaniu wszystkiego poniżej tej prędkości(tak tak to możliwe ;) ) weźmie 6,5l w małym mieście gdzie głównie auto się porusza,poniżej 8l nie zejdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.