Skocz do zawartości

Detailing Stix i jemu podobne


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając akcesoria potrzebne mi do czyszczenia motocykla, natknąłem się na kilka fajnych wynalazków przydatnych przy czyszczeniu również samochodów. Zastosowanie każdy może wymyślić sam dla siebie :D

Tak więc do wyboru mamy:

 

Detailing Stix od Chemical Guys tutaj

DetailingStixHardtoreachareascle-4.jpg

DetailingStixHardtoreachareascleani.jpg

 

Total Motorcycle Detail Set od S100 (marka ktora w swojej ofercie ma chemie do motocykli) tutaj

bike-depot_2128_11919798

AG1-1960.jpg

 

Cotton Detailing Sticks teoretycznie no name (ale bardzo podobne do jednego producenta :o ) tutaj

detailingstix.jpg

 

Detailing Swab Foam od Edge tutaj

autogeek_2132_1141419

edgesticks.jpg

 

Double-Ended Swabs od Griot's Garage tutaj (w ofercie maja sporo innych patyczkow)

15709?$detail$

 

I moje ulubione akcesorium :D

Detailing Component System od Pimp Stixxx tutaj

catalogLog650.jpg

Set%20up.jpg

Head%20cleaner%201.jpg

Head%20Cleaner%202.jpg

Head%20Cleaner%205.jpg

Sm%20chisel%201.jpg

Pick%201.jpg

Pick%202.jpg

 

To tyle, mam nadzieje ze komuś się przyda, rzadko poruszany temat. Chciałbym jeszcze nadmienić, że linki są tylko i wyłącznie przypadkowe,nie musi być w danych sklepach najtaniej a i blisko nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lukas G . Bardzo dobre zestawienie, zapewne się przyda.

Dodam, że te no name są do kupienia w każdym sklepie do detailingu kobiet ( drogeria się to chyba nazywa ;) ). Te Detailing Stix z Chemical Guys wyglądają tak samo jak zwykłe pałeczki do makijażu.

 

Interesujące są te od Griot;s Garage. Końcówki można wyginać, czy tak ukształtowane są już od nowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz KRK Carnauba, heh, dzięki bo już myślałem ze nikt nawet tego nie przeczyta ;) Co do ww patyczków to nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć niż to co jest w opisie producenta, wydaje mi się ze nie można ich samemu wyginać, raczej to już tak ukształtowany sam patyczek. W swojej ofercie Griot's ma tez gro innych podobnych, jak również urządzenie identyczne jak pimpstixxx i nakładki z mikrofibry na nie.

 

edit:

przeglądając ich stronę można trafić na duuuuużo ciekawych rzeczy

93244?$detail$

ile razy pracuje kilkoma fibrami "na raz" tyle razy nie mam co z nimi zrobić, przeważnie kłada a to na dach samochodu a to na maskę i tak przekładam z miejsca na miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.