Skocz do zawartości

CarPlan Black Trim Wax


damian

Rekomendowane odpowiedzi

CarPlan Black Trim Wax

 

93bd8c82d5c08cf6.jpg

 

"Kompozycja substancji woskowych i nabłyszczających skutecznie odnawia czarne zderzaki, listwy, klamki, obudowy lusterek bocznych i inne zewnętrzne części wykończeniowe samochodu. Przywraca im pierwotny, intensywny czarny kolor, pozostawiając świeżą i błyszczącą powierzchnię. Unikalna formuła produktu zabezpiecza przed płowieniem i niszczącym działaniem słońca, soli i innych środków chemicznych stosowanych np: w zimie."

 

Wady:

-mleczko koloru czarnego, więc brudzi przy aplikacji,

-słaby efekt odnawiania i połysku,

-powstają czarne zacieki, gdy pada deszcz,

-utrzymuje się do pierwszego porządnego deszczu.

 

Ja stanowczo nie polecam chyba, że ktoś ma plastikowe zderzaki mocno wypłowiałe to może wtedy jakiś efekt będzie, bo jak mamy w dobrym stanie plastiki zewnętrzne to nic nam to nie da oprócz tego, że pobrudzimy karoserie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście też kiedyś kupiłem ten produkt ;):D

Poza wielkim minusem brudzenia wszystkiego na czarno ma też swoje plusy :)- lepiej niż żele maskuje/odnawia szare/zniszczone plastiki. I lepiej radzi sobie z bardzo małymi obtarciami na plastikowych lusterkach tzn. lepiej maskuje niż żele. Co do trwałości się nie wypowiem, bo po prostu nie pamiętam :dontknow: ale zawsze można stosować go regularnie;-) Mój wniosek: do szarych, wiekowych plastików i bardzo delikatnie obtartych plastikowych lusterek (mam tutaj na myśli obtarcie do szarości, nie struktury plastiku) się nadaje. Do nowszych plastików o wiele lepsze żele, mleczka itp. ze średniej półki cenowej typu AG BC, PB TR, Nielsen, Finish Kare itp. Ich jednym z wielkich plusów jest to, że prawie nie brudzą;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.