Skocz do zawartości

Sposób na wilgoć


Gość veyron

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kupiłem sobie ostatnio autko. Ford mondeo mk1 '93r. Okazjonalna cena bo tylko 500zł. Oczywiście o auto nikt nie dbał i trzeba w nie włożyć dużo serca. Najpierw postanowiłem je wyczyścić i wyprać w środku. Okazało się, że pod dywanem u pasażera jest dużo wody, w aucie jest pełno wilgoci, podrzucono mi pewien pomysł na usunięcie tego i teraz go sprawdzam. Jak na razie działa jak powinien ale trzeba paru dni na konkretny efekt.

 

Aby usunąć wilgoć z auta która jest na bank gdzieś pod spodem najlepiej jest rozłożyć w nim gazety, te czarno białe papierowe typu metro. zostawcie tak auto na 3-4 dni a potem je wymieńcie na suche bo te na pewno będą mokre lub wilgotne. Jeżeli jest inaczej tzn, ze autko jest czyste :) sposób tani i prosty ale jak skuteczny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli jest pod dywanem u pasażera na Twoim miejscu najpierw bym zlokalizował miejsce przez ,które dostaje się woda, autko leciwe więc nie można wymagać od niego tego aby uszczelki czy kanaliki odprowadzające wodę pracowały jak należy, wysuszysz auto jeżeli nie masz garażu to ,któregoś razu spadnie pewnie deszcz i wilgoć pojawi się ponownie :x taka walka z wiatrakami nie ma sensu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest pod dywanem u pasażera na Twoim miejscu najpierw bym zlokalizował miejsce przez ,które dostaje się woda, autko leciwe więc nie można wymagać od niego tego aby uszczelki czy kanaliki odprowadzające wodę pracowały jak należy, wysuszysz auto jeżeli nie masz garażu to ,któregoś razu spadnie pewnie deszcz i wilgoć pojawi się ponownie :x taka walka z wiatrakami nie ma sensu :x

 

Dokładnie. Zlokalizuj, spróbuj zabezpieczyć czymkolwiek nawet silikonem bo myślę, że nie ma co ładować więcej pieniędzy w takie auto. Poza tym im szybciej to zrobisz tym lepiej bo jak wiadomo ford i rudy bardzo się lubią i jak będziesz zwlekał to polubią się za bardzo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.