Skocz do zawartości

Szukamy firm detalingowych, warsztatow, lakiernikow.


Bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazlem na forum takiego tematu (jesli jednak jest prosze o podanie linka i usuniecie mojego).

 

Proponuje temat w ktorym mozna pytac czy ktos z forum ma swoja firme lub poleca jakas w naszej okolicy.

 

Ja od jakiegos czasu szukam dobrego lakiernika z Częstochowy.

Nie znam tez zadnej firmy detalingowej w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie poczytałbym opinie osoby/osób, która/e korzystała/y z usług firmy w Krakowie ...

 

[ Dodano: 7 Listopad 2010, 09:27 ]

znalazłem w net'cie kolejną firmę w Krakowie i jak wyżej poczytałbym o niej opinie ...

 

[ Dodano: 7 Listopad 2010, 09:35 ]

i jeszcze jedna firma detailing'owa w Krakowie. akurat owoce działań tej firmy można pooglądać na tym forum, ale opinii osób, które skorzystały z jej oferty nie widzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie chcę być postrzegany jako malkontent, ale abstrahując od 'chemii', rozumiem 'zaplecze' przede wszystkim w kontekście miejsca/lokalu/garażu, gdzie swobodnie można manewrować przy autku. być może moja osoba, to jakiś ewenement, no ale nie posiadam niestety :oops:

przecież nie będę polerował na ulicy ... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie każdy ma miejsce, środki, czas i chęci do pracy a chce mieć auto zrobione. [...]

polecenie sprawdzonej firmy jest na równi w cenie, jak merytoryczna rada w kontekście technicznym wykonania detailing'u w jakimś jego aspekcie :good:

a przecież o to chodzi wszak w tym wątku ....

ujmując rzecz dosadnie, wątek n/n nie jest prośbą do forumowiczów o zmobilizowanie do ruszenia leniwej (_._) ... 8-)

zatem nie tracę nadziei na ciekawe wskazanie firmy/zakładu, który wykona polerkę, a raczej korektę lakieru mojego kochanego autka ... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.