Skocz do zawartości

Mycie silnika audi a3:)


wojtek1788

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek rano

Przyjechała moja dziewczyna i stwierdziła że trzeba zrobić przegląd bo się dzisiaj kończy i poprosiła mnie żebym sprawdził jej autko:)

Pierwsze o czym pomyślałem to że trzeba je pieknie zrobic zeby wyglądało jak nowe:)

po otworzeniu maski oczka mi sie zaswieciły:)

dsc02057n.th.jpg

 

Musicie przyznać że widok piękny:)

Zestaw pędzelków

gorąca woda

Superkoncentrat do mycia silników carvalet

Myjka cisnieniowa

Lakier do silników od carvalet

Po zabezpieczeniu elektroniki wziełem sie do pracy

 

dsc02060g.th.jpg

Po około 2h efekt następujący diagnosta otworzył maske i po sekudzie ją zamkną zabrał dowód i wyszedłem z pieczątką:)

Oprócz silnika auto zostało umyte wyglinkowane na to wosk bez korekty bo robiłem miesiąc temu, oponki plastiki wnęki, nadkola itp itd:] niestety z braku czasu zrobiłem tylko fotki brudnego auta jutro postaram sie dodać reszte jeżeli to kogoś wogóle interesuje:p Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kuracja odmładzająca dla silnika

Daje doskonały efekt wizualny.

Lakier tworzy też przeźroczystą, elastyczną i nieżółknącą warstwę wokół silnika.

Chroni go przed wilgocią i brudem.

Opis przedmiotu mówi sam za siebie, i musze przyznać ze na prawde świetnie się sprawdza, nakładam za pomocą pistoletu, lub opryskiwacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem ladnie , tylko gdzie sie podzialo wygluszenie maski? :o

 

Swoja droga, moj diagnosta jak widzi taki wyglansowany silnik to orazu jest szczegolowy przeglad bo wyglada podejzanie - jak on to mowi ktos sie staral zatuszowac wycieki :) ale to tak fftopowo bo silniczek wyglada bardzo ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, komora silnika czyściutka jak nowa.

Tylko boli fakt że brak zdjęć z procesu mycia.

Co się stało z wygłuszeniem ?

 

diagnosta otworzył maske i po sekudzie ją zamkną zabrał dowód i wyszedłem z pieczątką:)

Tylko nie pisz co to za diagnosta bo jeśli na tej podstawie już dał pieczątkę to mógłby mieć problemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superkoncentrat do mycia silników carvalet

Taki brązowy/czerwony? Jak go oceniasz? W sensie czy rzeczywiście jest bezpieczny, zarówno dla plastików jak i części metalowych? Producent to co pisze to jedno, a stan faktyczny to drugie, więc pytam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wypicowane zawsze świadczy o jego Właścicielu. Też staram się mieć zawsze czyste auto, komora silnika często jest szprycowana co pozwala utrzymać ją w należytej czystości, co prawda auto ma 1,5 roku, ale jak zadbasz od początku to nie ma potem tyle czyszczenia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.