Skocz do zawartości

Poorboy's World Trim Restorer


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zamierzasz zakładać po jednym temacie dla każdego produktu na rynku ? Chłopie kurde, jesteś rok na forum, a pytania zadajesz takie jakich nie powstydził by się kompletny nowicjusz. W temacie środków do plastików, zarówno zewnętrznych i wewnętrznych naprawdę sporo jest już napisane, wystarczy troche chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest sporo osob ktore stosowaly te produkty ale jakos zadna z nich nie chce sie podzielic wiedza na temat danego kosmetyku. Zakladam tematy o produktach ktore mnie interesuja. a temat przynajmniej bedzie latwo znalesc na Forum. Nie wiem co mam wybrac wiec zadaje pytanie. Zamiast pisac takie pytania mozna poprostu udzielic odpowiedzi na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam do czegos do plastikow co mogbym zastosowac na zewnetrzne jak i wewnetrzne plastiki. Czy ten srodek nadaje sie do stosowania wewnatrz auta?? jak z jego trwaloscia na zewnatrz??

Nadaje się na zewnątrz i wewnątrz. Ma piękny kokosowy zapach i jest bardzo wydajny.

Nie nabłyszcza plastików. Przywraca naturalny kolor i bardzo dobrze odświeża.

Nie polecam używać go w słońcu (chociaż producent zezwala) na zewnętrznych tworzywach. Wtedy niestety krytycznie maleje skuteczność.

Opisałem własne spostrzeżenia z osobistego stosowania. Jednak do zakupu tego środka, skusiła mnie lektura forum. Mimo wszystko o Trimie PB trochę już jest.

Osobiście polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja stosowałem Poorboy's World Trim Restorer na czarnych plastikach w Mercedesie C z 94r.

Muszę przyznać, że po wypróbowaniu wielu innych środków, (chociażby super żel z serwisu Renault, który gościu wciąż z dużym powodzeniem sprzedaje na allegro) - ten preparat prawie w 100% zaspokoił moje oczekiwania.

Po zastosowaniu faktycznie otrzymujemy efekt odżywionego tworzywa, bez tandetnego błyszczenia się.

Wady - pyple się niesamowicie po butelce i rękach, gdyż jest bardzo wodnisty i lejący, no i efekt niknie po jakimś miesiącu.

Ale ogólnie środek jest ok. Muszę wypróbowac go na jasnych plastikach - mam nadzieję, że można na jasnych?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz zakładać po jednym temacie dla każdego produktu na rynku ?
Zamiast zakładać, tematy na każdy produkt można by to trochę zredukować robiąc tematy firm np: wyżej wymienionego Poorboy's czy Meguiar's itd. wtedy zapanowałby większy porządek na forum :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.