Skocz do zawartości

Pasta tempo 5redbuli stare majtki 2 ręce:)


wojtek1788

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj spędziłem przy autku dobre 6 godzin i stwierdzilem ze zostawie reszte na poniedzialek ale tak rano sobie siedzialem i stwierdzilem ze niedziela to dzien cwela i trzeba cos porobic tak wiec od 9 do 19 udało mi sie osiągnąć całkiem niezły efekt:)

 

Kilka fotek przed autko zaniedbane na drobne zarysowania ktos porobił zaprawki pędzlem wiec tarcia było sporo, jak wyszło ocencie sami

 

dsc01990x.th.jpg

 

dsc01986f.th.jpg

 

dsc01991zf.th.jpg

dsc01997q.th.jpg

 

 

A teraz moje wypociny:]

 

dsc02006k.th.jpg

 

 

dsc02010u.th.jpg

 

dsc02012z.th.jpg

 

dsc02013f.th.jpg

 

dsc02018g.th.jpg

 

A teraz środek fotele jeszcze sie suszą wiec zdjęć nie robilem

 

Podsufitka

 

dsc02020v.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

wiem wiem zapomniałem o wlocie powietrza:)

dsc02026xm.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Lampa zrobiła efekt połysku w realu piekny macik:]

dsc02032g.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Pomocnicy

dsc02043g.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

to niebieskie w butelce to sok z gumijagód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sprzęcik , ale chyba jeszcze platiki koło lusterek trzeba poczyscić albo to blacha tak zniszczona, mam pytnie o podsufitkę czym prałeś i jak?,poza tym lakierek odstał blaku, nie wspomne o silniku-jak był w fabryce to tak wygladał ostani raz chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło lusterek niestety lakier odchodził miałem zamiar pomalować ale niestety czas mi na to nie pozwolił, podsufitki zazwyczaj robie ręcznie po wykonaniu testu na małym kawałku chyba ze na prawde solidnie trzyma wtedy działam odkurzaczem, testowałem wiele sposobów jak narazie najlepiej sprawdza sie firanka proszek tersus pr951 z zimną wodą albo uniwersalny srodek meglio, nie ma zabrudzenia którego nie udało mi sie usunąć jak do tej pory a podsufitek zrobiłem sporo, stanowczo odradzam pranie podsufitek w oplach z lat 90-2000 wystarczy kapka wody i odkleja sie moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.