Skocz do zawartości

Passat b5 2003r i Mondeo 1999r


wojtek1788

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o opinie fachowców:)

 

VW passat lakier w słabym stanie przez ostatnie kilka lat myty jedynie na automatach

do polerki uzylem

papier scierny 2000, 2500 3m

makita 9227cb

3x 3m zielony zółty uf

3 gąbki twarda średnia miękka

wosk 1Z einszett Glanz Wax Hart Glanz

około 16godzin pracy

 

f73b47ebcca67e81m.jpg

 

5da7be138c12037bm.jpg

 

185dfb04cd67ab7cm.jpg

 

Niestety zrobiłem tylko 3 fotki bo klient czekał na autko

 

Ford mondeo kombi 1999r

około 18 godzin pracy 2 osoby kompleksowo z praniem tapicerki

d0e0350d18eb565em.jpg

 

54a0ac47efb7cacam.jpg

 

8bedf8d26d56a6fam.jpg

 

46aca0aaf3808f06m.jpg

 

437c77022bc0b078m.jpg

i padła mi bateria w aparacie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier szedł na grubsze ryski.

Obok mojego zakładu jest wulkanizacja i przyjezdza do nich taki przedstawiciel kupuje od niego farbe do opon ECO BLACK jednak ona sama daje słaby efekt wczesniej stosowałem z carwalet nabłyszczacz do opon ale to znowu za bardzo sie swieciło, wiec rozrobiłem to z tym efekt naprawde fajny i długo sie utrzymuje, testowałem na swoim aucie przez ostatni miesiąc myłem 4 razy, a oponki jak nowe:]

 

[ Dodano: 25 Październik 2010, 23:53 ]

chce troszke zaistnieć na forum ponieważ sporo informacji które tutaj znalazłem bardzo mi się przydały przy starcie z moją firmą którą prowadze od czerwca. Chociaż detalingiem zajmuje sie juz od kilku lat. Pracuje sporo i w koncu postanowiłem moje prace pokazać w gronie ludzi którzy wiedzą o co chodzi, licząc na słowa krytyki lub gdy na to zasługuje pochwały. Od paru dni wklejam fotki prosząc o opinie fachowców a tu nic, wiec albo brak fachowców :oops: albo moje prace nie są warte tych opini:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni wklejam fotki prosząc o opinie fachowców a tu nic, wiec albo brak fachowców albo moje prace nie są warte tych opini:)

Jak to było w piosence "relax, take it easy". :) Auta bardzo ładnie zrobione. Proszę o więcej zdjęć, a przede wszystkim o bardziej rozbudowane opisy. One się zawsze przydadzą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.