Skocz do zawartości

BMW e90 + E87


Gość maxshadow

Rekomendowane odpowiedzi

tylko kilka ... zdjęć z sobotniej "walki" ( oba samochody mają przebieg ok. 40 tys km czarna 2007r. srebrna 2006)

 

1. szampon meg's gold

2. glinka meg's

3. 3m ultrafina SE na niebieskim padzie

4. DC 1

5. DC step 2

6. NXT

7. meg's #16

 

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

program zwariował i nie chce wkleić zdjęć , przepraszam za kłopot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerkę mam meg'sa również ale ma też makite

tu przy tym lakierze polerka raczej nie była potrzebna , jedynie delikatne usunięcie mini swirlsów :)

 

A co do polerowania to poza swirl-x i żółty pad jakoś nie wychodziłem, bo nie było potrzeby a tym bardziej nieco się obawiam.

 

na szczęście na razie moje lakiery sa OK a działalności usługowej nie prowadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem kiedyś colli i powiem szczerze, że moim zdaniem dłużej "trzyma" meg's #16

używam szamponu turtle ice z usa i efekt kropelkowania utrzymuje długo

może mnie skrytykujecie ale metoda, którą tutaj zastosowałem daje jak dla mnie najlepsze efekty.

próbowałem tez dodo ( b.velvet) i naprawdę meg's daje najlepsze efekty przy minimalnym nakładzie pracy.

nxt nakładam maszynowo gąbką bez perforacji ( miękką) przy min. obrotach, zostawiam na ok 30 minut i poleruje.

następna warstwa nxt po 24 h a potem po 2-3 warstwa #16 którą usuwam po ok. również 20-30 min.

jak dla efekt nawet bardziej niż zadowalający

w sumie to zauważyłem, że nxt nakładany maszynowo ( ptzy wyższych obrotach) całkiem ładnie usuwa lekkie swirle ( usuwa bądź maskuje ) ....

 

jedynie co mnie wkurza to ta skórka .... w hondzie miałem lakier miękki jak masło tu mam twardy za to mam skórke.... ech ta ekologia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ładne Niemieckie maszyny. W miare jeszcze młode i mało przebiegu wiec jeżeli teraz zaczniesz dbać i widać że dbasz to będzię bardzo ładnie. Ile warstw nakładałeś #16? Bo słyszałem dużo pozytywnych opini po nałożeniu właśnie 2-3 warstw na lakier tego wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.