Jump to content

Nowa linia produktów Colourlock w salonach Audi i VW


muzycom

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Miło mi poinformować, że przygotowaliśmy dla salonów Audi i VW w Polsce zestawy czyszczące i pielęgnacyjne do skór oraz Alcantary. Środki są specjalnie dopasowane do tapicerek samochodowych. Można je nabyć w sieci dystrybucyjnej Kulczyk Tradex Sp. z o.o.

 

Wszelkiej pomocy technicznej jeśli chodzi o stosowanie udziela Lederzentrum.

 

Polecam szczególnie do nowych skór. W zestawie znajdziecie dobry impregnat zapobiegający wycieraniu, który można stosować na co dzień.

 

W końcu mamy też zestaw do kompleksowego czyszczenia alcantary. Wielu klientów miało z tym wcześniej problem. Szczególną uwagę warto zwrócić na impregnat, który nadaje się tez do tkanin. Siedzenia można dobrze zabezpieczyć szczególnie przed zaplamieniem.

 

zestaw.jpg

 

zestaw1.jpg

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Główne problemy ze skórą dla producentów środków, polega na tym, że jest wiele rodzajów skór, sposobów garbowania, wykończeń skór. Praktycznie nie da się zrobić środka który był by mega uniwersalny i cudownie chronił od wszelkiego zła ;).

 

Jesli chodzi o dużych odbiorców zamawianie u nas środków wygląda nstepująco: Przesyła się skóry, opisuje problemy. Na tej podstawie robimy badania, a następnie środki.

Z VW Lederzentrum w Niemczech współpracowało już wcześniej więc materiały przez nich używane są nam dobrze znane. Swoje receptury ma większość naszych dużych odbiorców. Choć by i nasz rodzimy Kler :)

 

Dzięki temu, jest pewność, że klienci nie będą mieli w trakcie użytkowania środków problemów. Przed większymi niespodziankami jesteśmy zabezpieczeni zarówno my jak i nasz odbiorca. Zwykle pomagamy też kontrolować jakość surowca. Bo z tym naprawdę róznie bywa i z tego wynika najwięcej problemów.

 

Jeśli chodzi o porównania, to standardowych środków konserwujacych do skóry mam w cenniku 6 :) Srodki są przygotowane pod materiały stosowane w koncernie VW i ciężko je porównywać z tym co sprzedajemy.

 

Np bardzo ciekawy w tych zestawach jest właśnie środek konserwujący do skóry. Robiony od podstaw pod VW. Zabezpiecza przed wycieraniem farby i chroni przed przebarwieniami jasnych tapicerek w nowych autach. Można go stosować "na codzień".

Ma część właściwości z leder versiegelungu, a cześć z colourstopu. Takie były potrzeby.

 

Jeśli chodzi o ceny to myslę, że będą konkurencyjne.

Link to comment
Share on other sites

Muzycom, a czy poza praparatami do skór i alcantary dysponujecie również jakimś srodkami do konserwacji zwykłych (materialowych) tapicerek ktore używa koncern VAG ??

Mam w swojej Octavii jasnobeżową materiałową tapicerkę Eminent Ivory i chętnie zakoupiłbym jakiś środek do jej konserwacji.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Nie mamy w dystrybucji tych zestawów.

 

Jeśli chodzi o tapicerkę materiałowa spokojnie możesz użyć zestawu do Alcantary. Alcantara to jak najbardziej tkanina. Zarówno środek czyszczący jak i konserwujący do Alcantary pasuje do tkanin samochodowych. Natomiast nie koniecznie działa to w drugą stronę.

 

Najwygodniej by Ci było zaopatrzyć się w odkurzacz piorący. Wtedy efekt jest naprawdę super. W razie potrzeby służę radą jak to przeprowadzić profesjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o tapicerkę materiałowa spokojnie możesz użyć zestawu do Alcantary

O to super :) , a powiedz w jakiej cenie jest u was taki zestawik?

Najwygodniej by Ci było zaopatrzyć się w odkurzacz piorący.

Już raz prałem tapicerkę ( 4 miesiące temu) takze teraz jest czysta. Chodzi mi bardziej o srodki którymi usuwałbym na bieżąco pojazwiajace sie plamy np. w okolicach pedałów.

W każym razie dzięki za propozycję :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.