Jump to content

Jak oświetlić wnętrze pojazdu ?


Guest raidmax

Recommended Posts

potrzebuję pomocy przy wyborze oświetlenia do czyszczenia wnętrz. nie mam zadnego okna w warsztacie i swiatlo dochodzi tylko przez otwarte drzwi, teraz troche zimno i trzeba sie zamykac. przy oswietleniu swietlowkami z gory cięzko jest nawet dobrze odkurzyć i po wyjechaniu na zewnątrz w zakamarkach zawsze trzeba cos poprawiać. jakie dobrac oswietlenie zeby pracowalo sie dobrze???[/b]

Link to comment
Share on other sites

Sciagnij swietlowki z sufitu i zamontuj na scianach na wysokosci ok 170-180cm, albo tak jak napisano wyzej, zainwestuj w lampke lub halogen na stojaku.

Takie oświetlenie niewiele da bo zasłonisz światło sobą... Na podłogę i tak takie światło nie dotrze do zakamarków.

Wszystko zależy jeszcze jak duże jest pomieszczenie,bo jeśli jest to spora hala to oświetlenie sufitowe będzie wystarczające. Jeśli jest to mały garaż to potrzebne będzie oświetlenie punktowe-takie jak choćby lampka czołowa.

Link to comment
Share on other sites

hala ma wymiary 7 x 9 i jest wysoka na jakies 6 m. z oswietlenia sufitowego ciezko jest doswietlic wnetrze samochodu myslalem raczej o jakis metalohalogenach ale boje sie inwestowac bez przekonania zeby nie wydac kaski na darmo. najchetniej bym podpatrzyl u kogos kto ma, zajmuje sie czyszczeniem wnetrz na codzien i zdaje to egzamin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.