Skocz do zawartości

Porysowany zderzak.


Aoox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dziś zaparkowałem auto we Wrocławiu i po przyjściu do samochodu zastałem taki o to obrazek. Zdjęcie z telefonu na szybko.

20101004038.th.jpg

Oczywiście sprawcy nie ma, nic nikt nie wie, nic nikt nie widział. Rysy strasznie mnie bolą, bo auto odebrałem 1 lipca z salonu i jak narazie było bez skazy. Czym mogę to najlepiej usunąć? Czy dam radę zrobić to sam, bez użycia maszyny (myślę że nie, ale może sie mylę). Jeżeli tak to czym (papier wodny + jakaś pasta?), jeżeli nie to gdzie we Wrocławiu/Kaliszu znajdę dobrą firmę która mi przywróci chodź w części lakier do stanu sprzed porysowania - w grę wchodzi każda metoda, prócz lakierowania. Poniżej zamieszczam fotki po umyciu i oczyszczeniu z lakieru drugiego samochodu (biały lakier + czarne ślady od listwy)

p1060899u.th.jpgp1060900b.th.jpgp1060901b.th.jpgp1060903.th.jpgp1060904v.th.jpgp1060905h.th.jpgp1060906.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, dzięki - odrazu lżej mi na sercu. W ogóle zastanawiam się nad zakupem maszyny, ale chcę trochę się tu jeszcze oczytać na forum i dopiero przystąpić do praktyki - czyt. po zimie. Mam AC i myślę że zgłoszę to na szkodę (auto w leasingu, więc nie tracę zniżek) i dostanę kaskę na malowanie, która pójdzie na maszynę oraz dobre wynagrodzenie za pomoc dla któregoś z userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław to taka dżungla, że lepiej się przyzwyczaj do takiego widoku :P Ja się nauczyłem, żeby nie parkować auta blisko wejść do centr handlowych, supermarketów tylko zostawiam auto dalej, gdzie miejsca nie są tak oblegane. Taka wskazówka na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja szukałem z 10 minut miejsca przed szpitalem, aż ucieszony tym że się zwolniło tuż przed samym wejściem jedno miejsce, zaparkowałem. Teraz wolałbym iść przez pół Wrocławia niż mieć te piękne rysy na zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.