Jump to content

Pasty Presta - proszę o opinie


Recommended Posts

Witam wszystkich, będąc dziś w okolicznym sklepie lakierniczym w , swoją drogą bardzo dobrze zaopatrzonym-pełna oferta meguiars w normalnych cenach, 10000 padów i 1000rodzajów past. Pan polecał mi pasty firmy Presta-2W sprzedaje je na wagę w bardzo korzystnych cenach, gratis (do pasty 3m i pada no name) dostałem pełny katalog tejże firmy, oferta jest moim zdaniem bardzo ciekawa a ceny przstępne. I tu pytanie czy ktoś z użytkowników stosował kiedyś produkty tej firmy? ja niestety nie jestem w stanie porównać produktów z innymi popularnymi z uwagi na nikłe doświadczenie w polerowaniu itp. Póki co mogę powiedzieć ,że pozywtynie zaskoczyły mnie pasty 3M w porównaniu do SSR-ów i to tyle z moich doświadczeń. W najbliższym czasie postaram się wrzucić skany tego katalogu.

Pozdrawiam Piotr :ad:

 

P.S. pan sprzedawca również gorąco polecał gąbki na wzór lake country produkowane w Polsce nacinane laserem w "plaster miodu" ponoć pozostawiają mniej hologramów i przy pracy na nich emitowana jest mniejsza ilość ciepła i w ogóle och i ach, czy to prawda? Warto stestować? Cena nie powiem spora około 50zł za sztukę ale może by tak? ;)

 

 

da3a33cba7cbac44m.jpg

 

76a11d336816556bm.jpg

 

3116d47a9cbdebe2m.jpg

 

578c45f645c25ce3m.jpg

 

ac90bcd1cdd0a270m.jpg

 

05b0e32f6692bcddm.jpg

 

ae5c7cc36fb554d6m.jpg

Link to comment
Share on other sites

gratis (do pasty 3m i pada no name) dostałem pełny katalog tejże firmy

To faktycznie zaszaleli :lol::lol:

 

A tak na serio, to bardzo fajnie produkty w tym katalogu, masz może ceny gdzieś?

I kolejne pytanie, gdzie to kupić w PL?!

Link to comment
Share on other sites

Niestety cen na razie nie mam ale przy następnej wizycie postaram się o cennik, z tego co widzę to chyba nikt nie miał z Prestą styczności. Kupić można na pewno w sklepiku w Grodzisku Mazowieckim obok stacji PKP, gdzie indziej nie wiem :o W katalogu podana jest jeszcze strona www.2w.pl warto sprawdzić. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, z tego co przeczytałem nie jest to popularna marka wśród detailerów. Jednym z produktów wartych uwagi jest pasta Super Cut compound wg. pana w sklepie jest agresywniejsza od zielonego korka 3M (nie chcę pokręcić ale chodzi o tą najbardziej scierną pastę 3M) Myśle ,że ta pasta znalazłaby zastosowanie przy starych zmatowiałych twardych lakierach (zamiast wet-sandingu)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli bylibyście zainteresowanie padami dwustronnymi to mam takie w swojej ofercie, zarówno w rozmiarze 8 jak i 6 cali. według mnie zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż rzep czy BP.

 

A jakieś bliższe szczegóły cenny ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, moje pady to The Edge 2000, cena niestety wysoka jednak przy dłuższej pracy nakłady się zwracają. Nie występuje strzępienie czy zużywanie się gąbki jak w przypadku tanich produktów no i trzeba to liczyć jako dwa standardowe pady. Jeśli ktoś jest w stanie zaoferować takie pady za 50 zł to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pozazdrościć. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, pomyliłem się 80-90 netto to cena rozsądna, ja mogę dać rabat 8%, ale nic więcej nie wymyślę, bo nie mogę zabierać pieniędzy moim dystrybutorom. Widzę też, że jest to rozmiar 9 calowy czyli już na prawdę duży. Może to być kwestia producenta, który sprzedaje towar taniej niż The Edge.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.