Skocz do zawartości

Smart repair wnętrza w 350Z by Dr Auto.


CMQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odbył się smart repair wnętrza. Skóry nosiły ślady drobnych przetarć od wsiadania i wysiadania, to samo z kierownicą i ręcznym, były ciut wytarte. Dodatkowo ogarnięte zostały dwa plastiki.

 

Uchwyt drzwi kierowcy przed:

drzwiprzed.jpg

 

Kierownica przed:

kieraprzed.jpg

 

Boczek kierowcy przed:

kierowcaprzed.jpg

 

Siedzisko kierowcy przed:

DSC02208.jpg

 

Boczek pasażera przed:

pasazerprzed.jpg

 

Pokrywka konsoli przed:

pokrywkaprzed.jpg

 

Ręczny przed:

recznyprzed.jpg

 

Dr.Auto przy pracy:

workin.jpg

 

 

Oto efekty.

 

Uchwyt drzwi kierowcy po:

drzwipo.jpg

 

Kierownica po:

kierapo.jpg

 

Fotel kierowcy po:

kierowcapo.jpg

kierowcapo2.jpg

pasazerpo2.jpg

siedziskopo.jpg

 

Boczek pasażera po:

pasazerpo.jpg

 

Pokrywka konsoli po:

pokrywkapo.jpg

 

Ręczny po:

recznypo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chyba ;) Ja jestem Grzegorz vel CMQ i nie mówię o sobie w osobie trzeciej. Dr Auto to Dr Auto. On robił, nie ja. Przywiózł ze sobą walizeczki, a tam min farbki, narzędzia różne i jakieś płyny. I robił. A że jestem skory do pomocy, bo to jest forum, mogę dać na Niego namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skóra się zużywa podczas lat używania auta, podczas codziennego odciskania na niej swojego tyłka i pleców. Jak znajdziesz sposób (poza wymianą) by zrobić by wyglądała jak nowa to daj mi proszę znać. Skóra w moim aucie jest moim i nie tylko moim zdaniem w bardzo dobrym stanie. Ale skoro wiesz lepiej, to pewnie masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skóra się zużywa podczas lat używania auta, podczas codziennego odciskania na niej swojego tyłka i pleców. Jak znajdziesz sposób (poza wymianą) by zrobić by wyglądała jak nowa to daj mi proszę znać. Skóra w moim aucie jest moim i nie tylko moim zdaniem w bardzo dobrym stanie. Ale skoro wiesz lepiej, to pewnie masz rację :)

 

Ale koledze chyba nie chodziło o skórę, która jest w dobrym stanie, tylko o ten felerny przycisk na konsoli, którego wygląd po zabiegu również moim zdaniem znacznie się nie zmienił chyba ,że zdjęcia nie oddają efektu wtedy zwracam honor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie czytania ze zrozumieniem (whoops) to widzę że faktycznie o przycisk chodziło. To, co było odłupane zostało odłupane, bo nie było możliwości odtworzenia struktury tego elementu. Jest ciut wycieniowany i pryśnięty odpowiednim lakierem przez co nie rzuca się tak w oczy, co akurat zdjęcie nawet dobrze obrazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.