Skocz do zawartości

Szyby w nanotechnologii


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.onet.pl/187926,7495871,1,zd ... ml?node=27

 

Ciekawe o jakim konkretnie srodku mowa i jak sprawdza sie w rzeczywistosci. Opis efektow jest niemal identyczny z dzialaniem niewidzialnej wycieraczki, chociaz interesujaca jest wlasciwosc maskowania mikro nierownosci. Ciekawe o jakie nierownosci chodzi i czy np ten srodek jest w stanie wypelnic male rysy na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis efektow jest niemal identyczny z dzialaniem niewidzialnej wycieraczki, chociaz interesujaca jest wlasciwosc maskowania mikro nierownosci.

Jest to nic innego jak "niewidzialna wycieraczka" o której myślisz, a co do mikro nierówności to jak sama nazwa wskazuje "mikro" czyli nie widoczne gołym okiem - podsumowując nie zakryjesz takim środkiem rys, tylko wypełnisz mikroskopijne nierówności.

Moim zdaniem opisany artykuł ma na celu zareklamowanie firmy gdyż środki o których mówią dostepne sa dla każdego i produkowane są przez różne firmy, sam ma taki na aucie (a na opakowaniu napisane jest: stosowany w lotnictwie, przemyśle morskim, utrzymuje się do roku itp. itd.) no i nie ma co ukrywać ,że produkty nie są tanie, za 1L takiego wynalazku trzeba zapłacić ok. 1000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
G1 G3? ile ten produkt utrzymuję się na szybie?

 

G1 przy umiejętnym nałożeniu i kilku fachowych mykach :P trzyma się jak skała ok. pół roku

 

Fachowych nie fachowych kwestia przeczytania instrukcji ;-) Jedna warstwa G1 na moim aucie (pierwszy raz z tym prod.) 'działała' w pełni przez 6miesięcy

 

Ostatnio było u mnie auto na którym nakładałem 3warstwy (jak w instrukcji) G1 ~rok temu. Właściciel mówi ze cały czas działa.

P.S Nałożyłem kolejne warstwy bo zapowiada się ze pogoda nie odpuści szybko. Do tego czytałem na DW że mróz tworzy ciekaw wzory na szybach po G1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego czytałem na DW że mróz tworzy ciekaw wzory na szybach po G1
U siebie nic nie zauważyłem :P ale śmiało mogę stwierdzić, że jak wstaję z rana i wychodzę do pracy to pośród ok. 30 aut pod blokiem moja szyba jest zaszroniona w najmniejszym stopniu !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Do tego czytałem na DW że mróz tworzy ciekaw wzory na szybach po G1
U siebie nic nie zauważyłem :P ale śmiało mogę stwierdzić, że jak wstaję z rana i wychodzę do pracy to pośród ok. 30 aut pod blokiem moja szyba jest zaszroniona w najmniejszym stopniu !!

 

też ciekawych wzorów nie zauważyłem... ale co do szronu u mnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.