Skocz do zawartości

jak to cholerstwo doczyścić... jasna skóra


martinezzg

Rekomendowane odpowiedzi

tak ale nie chce zejść ... też mi to tak wyglądało... dla jasności to nie moje auto tylko maszyna którą jadę w piątek zakupić - a dzisiaj oglądałem... facet mówi ze próbował wodą, szmponem i płynem do naczyń :D i niczym ani grama nie zeszło.... więc to raczej nie jest od butów - przyglądałm się z bliska i potarłem to zwilżoną szmatką - zero totalne zero - a to zabrudzenie jakby siedziało w środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba odbita opona, nie do usunięcia. Można trochę zniwelować tym małym sztyftem z kulką z firmy LCK, ale trza uważać co by całkiem lakieru się nie pozbyć w tych miejscach. Niech się jeszcze wypowie ten mistrz czyszczenia skóry co tu się kiedyś zarejestrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

To wyraźny ślad po oponie.

Prześlij kanapę do nas i jak dobrze pójdzie po tygodniu nie będzie śladu po tym tatuażu. :evil:

Jeśli chodzi o powierzchnię barwioną, to w wypadku dobrze zachowanych tapicerek zawsze barwimy jak najmniej. Tylko wykończenie położymy po całości, aby był jednolity stopień połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my w LCK robimy takie rzeczy bez problemu, nawet jesteśmy w stanie wysłać Ci produkty żebyś sam to sobie naprawił. Poniżej fotki z tego typu napraw. Z tego co widzę to problem jest już chyba nie aktualny, ale jakby ktoś chciał to z miłą chęcią pomogę, z tym że najpierw trzeba trochę pogadać bo jest kilka rzeczy które muszę wiedzieć wcześniej.

 

Pzdr

59442a66e3c67_Zdjcie0449.jpg.c8adff393890868dc445dc0f097108c9.jpg

59442a670dc10_Zdjcie0396.jpg.201157426facae9d42e7d4a0fa1850f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

:?

Po zmywaczu schodzi też bardzo często farba. Usuwasz też wykończenie skóry, więc możesz mieć w tym miejscu z biegiem czasu problemy. Natłuszczeni Ci wykończenia nie przywróci.

 

Problem z tymi zabrudzeniami nie jest na powierzchni skóry!

 

Oleje wnikają w głąb materiału, to jak tatuaż. Często nawet jeśli to pokryjesz farbą, problem wraca po paru dniach, plama staje się znowu widoczna.

 

Przypadki tak powierzchownych zabrudzeń,że da się to po prostu zebrać nawet z farbą są sporadyczne.

 

Jeszcze jedna sprawa. Przed tego typu zabrudzeniami często nie chronią nawet pokrowce !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.