Skocz do zawartości

Lupo 3l CZARNY


ADI25

Rekomendowane odpowiedzi

Mycie - Meguiar's gold class

Czyszczenie - Meguiar's ultimate compound

Wosk - Meguiar's deep crystal

Wnętrze - Turtle fresh shine

Opony - Autoland

Szyby - Autoland

 

 

Taki 1 raz :kox:

Proszę o pozytywne/negatywne komentarzy i porady jak można lepiej :D

P1010847.JPG.d4e304e4bd0a57c5d7d6eddb15298ea8.JPG

P1010848.JPG.4daf2dca39be7980f65046d2911f6ac7.JPG

P1010850.JPG.fa3558f05492779992a472c0dc788c48.JPG

l2.JPG.61a19413eed5f0117b7150d5cc4e292f.JPG

l1.JPG.3ffa09d85742a5749b3158aca974058a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier zdecydowanie trochę odżył ale detailingiem tego nazwać nie można. nadkola z kilometra kolą w oczy, opony to kupa w zasanie nie wyróżniają się na tle tych jakże wstrętnych nadkoli. na tworzywach też nic nie ma i auto wygląd tak jakbyć starą babkę ubrał w nową koszulkę... a reszta?? trzeba zadbać o szczegóły żeby auto prazentowało się ładnie jako całokształt... bo lakier odżył ale co z tego skoro reszta to :thumbdown: kiszka.

po n-te zdjecia są tak małe ze nic na nich nie widać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADI25, kurcze auto jak by było od nowa polakierowane :good: bo wcześniej to masakra była

napisz jak sie pracowało z megsem UC? jak długo tarłeś go i czym?

 

[ Dodano: 14 Wrzesień 2010, 19:34 ]

następnym razem daj cliner pod wosk jeszcze :)

 

 

 

Pierwszy raz robiłem coś takiego :roll: UC megsa nakładałem szmatką kolistymi ruchami wysechł i polerowałem gąbeczką MF potem polerka MF wszystko ręcznie potem wosk i kolejne polerowanie, jeżeli chodzi o czas było już ciemno jak wyszedłem z garażu :D odświeżył strasznie lakier ale jakoś rys nie ubyło ale i tak na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADI25, mi po pracy z UC wydaje sie że właśnie lepiej działał jak sie go "szorowało" aplikatorem jak był właśnie w takim stanie (niewiem jak to nazwać) "roboczm czyli ani nie pasta widoczna biała ani nie wyschnięta tylko takie jakby coś gęste oleiste.

 

Panowie a wogóle to UC działa metodą "ścierną"? to jest produkt mocno ścierny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo własnie niewiem, bo biały aplikator po 5h tarcia UC w sumie to tylko leciutko zmienił barwe na szarawą.

On kurcze niema w dotyku żadnych granulek itp. jak np. tempo.[/quote

 

tempo tez dobre dobry chwilowy efekt np na czerwonym po czasie płowieją te miejsca polerowane,jeszcze raz dziś spojler polerowałem UC wcierałem i porównywałem na cieniasku moim niebieski/metalik ale za robotę wezmę się jak już CLINERA-WOSK TWARDY-GLINKE zakupie:) wosk COLLI476 tyle ze nie ma go nigdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.