Skocz do zawartości

Deszcz przerwał mi woskowanie


szoszon1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

dziś zabrałem się za auto i ładnie umyłem, glinka, PB WD i zacząłem nakładać wosk (r222).

Lekko się zaniepokoiłem, gdy w 5 minut zrobiło się ciemno i ni z gruchy, ni z pietruchy dowaliła taka ulewa, że ledwo zdążyłem graty pozbierać-angielska pogoda :wallbash:

Wyszło tak, że skończyłem z autem nawoskowanym do połowy. Jak to teraz dokończyć??

wymyśliłem, że rano umyję auto, ładnie wysuszę i nawoskuję pozostałą część, potem całe auto jeszcze raz. Może tak być, czy jakoś inaczej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto myłem u brata i w potem wracałem jakieś 10km do domu. Po zaparkowaniu pod domem widać było wyraźną różnicę między częścią nawoskowaną i tą pozostałą-nawoskowana była praktycznie sucha, a na reszcie trzymały się kropelki.

Jutro nawoskuję auto dwa razy dla pewności, za tydzień powtórzę wosk jeszcze raz i po tym powinien się długo trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano nawoskowałem auto 2 razy. Ten R222 jest całkiem przyjemny, łatwo sie nakłada, łatwo poleruje, tylko nie wolno dać mu całkowicie wyschnąć, bo potem trzeba sie nieźle napracować. To jest najlepszy wosk jaki miałem-jest to mój pierwszy twardy wosk, wczesniej używalem turtli, potem jak zacząłem się uświadamiać w temacie przeszedłem na megsa gold class i normalne przygotowanie przed tym. Teraz poszedłem o krok dalej i efekt mi się bardzo podoba. Zaraz będę chciał wkleić fotki na "pokaż swój blask".

 

P.S. Miałem rację, mocny deszcze jednak osłabia tak świeżo położony wosk, troszkę stracił na "poślizgu" do rana. Teraz jest bajka. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.