Skocz do zawartości

Lusso Revitalizing Creme


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób , które używały ten cleaner . Ja długo trzeba wypracowywać go by lakier " skrzypiał " .

Kupiłem niedawno ten preparat i po umyciu autka chciałem próbnie zrobić jeden element , polerowałem prawie do zniknięcia cleanera ale nie mogłem uzyskać tzw. skrzypienia lakieru , może coś źle robiłem , nakładałem ręcznie padem Megsa .

Owszem lakier pięknie błyszczał po wypolerowaniu MF , ale nie wiem czy dobrze wszystko robię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo spokojnie :? , po prostu nie wiem jak zachowuje się lakier pod działaniem tego cleanera , czytając forum doszedłem do wniosku że większość środków jakie używali chłopaki powodowało owe " skrzypienie" lakieru , był to sygnał że lakier jest dobrze oczyszczony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spoko, po prostu dla mnie skrzypienie nie musi być wyznacznikiem czystego lakieru. Czasami lakier po samej mocnej paście ściernej też potrafi skrzypieć pod palcem, a daleko mu będzie do czystości. Tak jak mówiłem, wypracuj go sobie tak że zacznie znikać/robić się przezroczysty, resztke zetrzyj szmatką i już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) , dokładnie tak robiłem , muszę powiedzieć że do ręcznej aplikacji Lusso Revitalizing jest bardzo przyjemny , nie trzeba wkładać wysiłku w polerowanie a lakier ładnie błyszczy po przetarciu MF .

Dzięki za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy użylem rotacji do aplikacji lusso RC - szybko nie znikał, wiec tym bardziej ręcznie będzie trudno go wypracować ale lakier ładnie skrzypiał. Oczywiście skrzypienie nie jest wyznacznikiem dobrego przygotowania pod wosk, tym bardziej że RC jest oleisty, w przeciwieństwie do świetnego cleanera victoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yesfan , ja robiłem na próbe tylko jeden błotnik a i tak podzieliłem go sobie na dwie części , na aplikator dawałem mało cleanera.

lakikwap potwierdzam pod UC lakier w mojej starej fieście skrzypiał , praca ręczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.