Skocz do zawartości

Zabezpieczenie lakieru


Gość lizard-borys

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nikt mi nie odpowiedzial, moze w tym dziale bedzie lepiej..

Cytuje:

Witam

Kupilem 2 tygodnie temu Audi A5. Chcialbym sie dowiedziec jak moge zabezpieczyc lakier. Dealer przygotowal samochod ale ja mam maly problem. Ze wzgledu na styl moje pracy nie bede mial czasu dogladac tak jak powinienem samochodu. Pozostaje mi myjnia reczna na ktorej moge sie pojawic 2 razy w miesiacu, ale o tyle dobrze, ze moge im dac swoje chemikalia. Mam znajomego, ktory moze mi dostarczac preparat 3M POLSIH ROSA 80345, czy wystarczy go stosowac w formie zabezpieczania? Probuje sie tez dowiedziec czegos o foliach zabezpieczajacych, wyslalem zapytania i czekam na koszty takiej operacji. Wiem,ze to nie ten dzial ale wnetrze jest cale w skorze, jak mozna ja zabezpieczyc? Nie wymagam by samochod sie bylyszczal tylko zeby byl zabezpiecznony do uzywania. Czytalem troche o Diamondbrite itp ale to nie to co oczekuje. Moje kochane Punto II nadal wyglada znosnie po 8latach przy minimum poniesionych srodkow ale to 'troszeczke' inny samochod chociaz jak dla mnie zajefajny

Dziekuje z gory

Jesli temat nie jest w odpowiednim dziale z gory przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

lizard-borys, Polish Rosa to wosk, i jeśli taki masz to nada się spokojnie. Jeśli byś chciał coś innego to zapraszam do czytania forum, znajdziesz tu dziesiątki propozycji. Jak sobie coś wybierzesz konretnego to zadaj pytanie albo tutaj, albo w dziale z Zestawami Kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze Polish Rosa to politura a nie wosk????

Prosze zlitujcie sie i podajcie mi jakis konkretny zestaw - szampon do mycia + politura + wosk Moze konkretnie jakies firmy?

Nie chce zrobic z mojego samochodu zlotego jajka tylko zabezpieczyc lakier na jak najdluzej.

Dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.