Skocz do zawartości

Sklep z kosmetykami do auta


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak jak mówi _Shadow , życzę naprawde by to Ci wypaliło ( o ile sie zdecydujesz ) , ale generalnie ludzie to myjka przetarcie starym T-shirtem i w drogę .

A w małej miejscowości jak zobaczą cenę w granicach 100 zł to ludziska sie za głowe złapią .

Może jakiś małolat cosik raz kupi , ale generalnie może być cienko .

W czasie urlopu byłem u rodziców , małe miasteczo ( 15 tys. ) , tzw. ściana wschodnia , zaszedłem do tzw. motoryzacyjnego , sam Plak , Moje Auto . Najlepszy wosk to był Formula 1 ( mleczko ) - generalnie budżetówka . Ludzie w takich miejscowościach liczą się z groszem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w małej miejscowości nie ma szans na sklep ze zwykła chemią do pielęgnacji samochodów a co dopiero z taką "z wyższej półki". Można próbować otworzyć sklep z szeroko pojętymi akcesoriami i w nim sprzedawać również dobre kosmetyki, ale wtedy i tak sprzedaż najlepiej "ciągnąć" internetem bo w małym mieście klientów jest za mało. Jako samodzielny interes to ma słabe szanse wypalić nawet w większym mieście, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "na wsi" 50tys mieszkancow, padły już 4 takie sklepy ;)

Na 100 aut na parkingu jedno jest moze nawoskowane, z tego co 5-te czym i jak nalezy. Przewaznie właścicielem auta jest ktoś kto ma gdzieś woskowanie samemu i zleca to komuś innemu ;)

 

Po opłaceniu ZUSów, srusów i takich tam inwestycja zwróci się moze po 2-3 latach. A gdzie zarobek?

Przygotuj sobie biznes plan. Przekalkuluj... i ? :(

 

Lepiej już pobawić się moze w jakąś mieszalnie lakierów + materiały lakiernicze + kosmetyki + warsztat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi po głowie coś w stylu, kosmetyki, detailing, a do tego drobne naprawy i wymiana płynów eksploatacyjnych, niedaleko mnie w 30 tys miejscowości jest zakład który wymienia tylko oleje itp i zatrudnia 3 osoby i mają ful roboty, tyle że oleje mają w większości z beczki czyli przyjeżdżają ci którym strasznie na oszczędnościach zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sklep w Anglii jak najbardziej, tam możesz na próbę firmę założyć i przez 3 miesiące nie płacić opłat obowiązkowych czy jakoś tak, tu w Polsce to jak już to w miastach wojewódzkich, mi się wydaję, że można by było szykować auta dla salonów, ale to takie moje przemyślenia. W Polsce inna mentlność, a i brudu na ulicach pełno, mój sąsiad wogle nie myje auta, tylko czeka aż mu deszcz umyje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w mieście mniejszym niż kilkaset tysięcy mieszkańców sklep z kosmetykami do aut się nie utrzyma, chyba że tak jak napisał Malkolm jako dodatek do drobnej mechaniki, albo zwykłej myjni samochodowej. Spoleczeństwo mamy niestety biedne i mało jest osób, które zapłacą kupę kasy za korektę lakieru i woskowanie.Z drugiej strony tych moich kumpli, których na to stać, zupelnie to nie interesuje bo po co dbac o samochód skoro co 3 lata nowy służbowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.