Skocz do zawartości

Black&White Punto2


lakikwap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aaa prosze.

QD zmył wszystkie mazy i teraz jest lusterko, bardzo ładnie wygląda ten PB S&G.

A no i rada dla innych, psikajcie jak najmniej QD i 2 mf, jedna do wycierania a druga do polerowania. Ja dałem z pierwszym razem dużooo za dużoo i to plus wilgoć zrobiło mazy.

No i kolejna rada, po nocnym myciu najlepiej zostawić autko do rana niech sobie wysknie i dopiero później QD :good:

 

noo i foto.

snc00161.jpg

snc00163w.jpg

11732154.jpg

93885287.jpg

11791309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwsze i ostatnie Punto w takim stanie jakie widzę i będę wiedział. Piekny.

dzięki dzięki dzięki

Oponki jak się trzymaja?

co masz na myśli?

oponki toyo nówki sztuki także sie trzymają ;)

co do czernidła to jest napsikany autolond i jakoś sie tam trzyma, w sumie podoba mi sie bo szybki w aplikacji i trzyma sie dobrze, bardzo długo kropelkuje.

 

[ Dodano: 4 Wrzesień 2010, 14:54 ]

hehe Thomas to ma rzeczywiście każdą śrubke wypucowaną ostro. a ma punto mk1. zieloniutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż taki 'sokoleoko' nie jestem - nie widzę jakie masz oponki

hehe znam takich co po bieżniku poznają :D

 

Mokry zaraz po aplikacji, po kilku dniach matowy i taki sie utrzymuje przez ok. miesiąc-dwa, po takim czasie cały czas kropelkuje i odpycha wode przy myciu, ale itak kłade nową warstwe. Do śmierci nigy nie trzymałem. Wydajność hymm myślee że puszka wystarczy na 4-5 aplikacji całego auta. No i plus bo banalnie i szybko sie aplikuje-pryska. Mam już z 3-4 puszke i chyba nie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje naprawdę czarnuch ładny jaka to wersja i zawias?

Ja miałem nałożone te czernidło autolandu, brat piskał mi po każdym myciu i na spocie Kanar czy Julian itp widzieli jakie to śliske i przyciągało kurz brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, wersja sporting.

Zawias pozmieniany troche, Sprężyny -4cm MTS, plus amortyzatory do sport zawieszeń Kayaby.

Kurcze z tym autolandem to coś jest bo już słysze od którejś osoby że przyciąga kurz i brud, kurde umnie totalnie coś takiego niema miejsca :dontknow: a śliski to jest ale przez kilka h po napsikaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm no QD był nakładany 5dni temu, choć nie wiem czy mogą być inne/lepsze bo na masce poszedł jeszcze UQD megsa i SmartDetailer i one identycznie kropelkują.

A co do kształt kropli to tak jak na foto.. ale odpychanie jest niezłe, wogóle woda jakby była namagnesowana innym biegunem co lakier :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.