Skocz do zawartości

CarPlan Ultra Car Multi Purpose Cleaner


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Marco, CarPlan jest nieco poważniejsza firmą (samochodową) od Tesco (Daisy), mimo, że zastosowanie jest to samo. ;)

Z tego co czytam, Multi-Purpose Cleaner jest preparatem już rozcieńczonym i gotowym do użycia... Ciekaw jestem jego skuteczności. Roko?

;)

 

O, prawdziwe APC od CarPlana. 5 litrowa bańka, nazwa Universal Cleaner.

Prawdę mówiąc... tego rodzaju środków jest tyle na rynku, że głowa mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jego skuteczności. Roko?

 

W wolnej chwili gdy sie zabiore za sptrzatanie auta postaram sie przetestowac. Moja opinnia nie bedzie raczej miarodajna powniewaz jest to moj pierwszy preparat takiego zastosowania z przeznaczeniem do auta. Stosowalem niedawno APC z tesco i jakies efekty tam byly wyczyscilem nim dolne listwy plastikowe wewnatrz auta i zrobily sie jasne matowe potem nalozylem Quick Autolanda. Na kokpit balbym sie nalozyc to tescowe APC,.

 

 

Przetestowalem wczoraj ten srodek jak dla mnie zrobil swoje oczyscil ladnie plastiki, odtluscil. Porownujac ten srodek do tescowego APC( przy zalecanym stezenu 2 nakrtek na 2 litry wody) wydaje mi sie ze CarPlan Ultra Car Multi Purpose Cleaner jest mocniejszy, nie pozostawia bialego nalotu gdzie przy tescowym taki nalot bialy gdzieniegdzie sie pojawial. na minus tego srodka mozna zaliczyc zapach ( Alko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.