Jump to content

Chińczyk czy adbl DA na początek?


Recommended Posts

Witam

Chciałem zacząć zabawę i nie mam zbyt dużego budżetu, a potrzebowałbym DA do użycia maks 2x do roku, bez jakiegoś głębszego orania lakieru w BMW tylko do mikrorys.

Zastanawiam się nad:

D09125-02

LUB

Chińczykiem AUTIWOZ spec tej:

 

5285487201784830828.jpg

Link to comment
Share on other sites

ADBL będzie po prostu lepszym wyborem. Wiesz, co kupujesz, a dodatkowo masz bezpośrednie wsparcie techniczne u nas w kraju, szybką dostawę, co jest dużym plusem. Z tego co widzę, różnica w cenie między tymi urządzeniami nie jest duża.

ADBL jest już dosyć sprawdzony i pewny na rynku. Warto postawić na sprzęt, który cieszy się dobrą opinią, zamiast ryzykować z maszyną o nieznanym pochodzeniu, zwłaszcza na początku przygody z polerowaniem. 

  • Lubię to 3
Link to comment
Share on other sites

Ok dzieki.

 

1. Pad w zestawie na początek da radę? Czy lepiej zakupić ZviZZer zielony ultra soft będzie się na nim lepiej pracowało? Najbardziej obawiam się holo bo ten schwarz 662 nie będzie podejrzewam lekkim lakierem do obróbki.

2. Co do pasty wykończeniowej myślałem nad mezerna power protect ultra, czy będzie w stanie odświeżyć lakier ze świeżych wżerów po ptakach? Czy trzeba mocniej ciąć? I czy warto taką używać z woskiem czy lepiej solo i osobno dawać wosk?

Link to comment
Share on other sites

Jak Zvizzera to weź pomarańczowy. Dasz pastę finiszowa będziesz miał finisz, Dasz FC3000 zrobisz one stepa, holo nie powinny wyjść. Śladów po ptakach nie wytniesz bez matowania, przynajmniej mi się nie udało jak do tej pory. FC3000 z pomarańczowym padem powinien sobie poradzić po papierze 3000

Wysłane z mojego SM-S916B przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Link to comment
Share on other sites

ja głownie pracuję na ustawieniu 3,5, jak zrobisz mc3000 z pomarańczowym padem to nie będziesz musiał robić finiszu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.