Skocz do zawartości

Microfibra za 2zł! I działa;o


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w tesco dorwałem microfibre do czyszczenia zastawy stołowej. Kosztowała ok.2zł, i po przetestowaniu z UQD stwierdzam, że to działa. Poniżej porównanie do supreme shine microfiber od megsa, co prawda na zdjęciu micra wygląda kiepsko(przez biały kolor?) ale postaram się zrobić lepsze zdjęcie. Jak za 2zł, to NIc lepszego nie ma:) A i niektóre droższe nie dorastają jej do pięt. Robi wrażenie delikatniejszej niż megs, oraz jest odrobinę gęstsza. Długość włosów jest podobna, a wymiar tesco ma lepszy;p Ogólnie to polecam, i jutro lecę kupić więcej:)

20090729197.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc microfibra została wyprana:) i nadal wygląda tak samo właściwie;/ to chyba dobrze:) kosztuje dokładnie 2,08zł, i jest dostępna wersja w kratkę(ale paski są chyba namalowane, więc przydatność średnia na oko).

Ogólnie polecam do wszystkiego, dziś np nia polerowałem, efekt niebawem w pokaż swój blask;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja dostałem 4 sztuki microfibry ze sklepu "wszystko po 2,5zł" i normalnie jest ekstra ;)

do tego dokupiłem sobie jeszcze jedną w rossmanie za 3,7zł.

Te ze sklepu po 2,5zł prane były już po 3 razy i właściwości i wygląd taki jak zaraz po kupnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio uzywam mikrofibry kupionej za jakies 8 zl w lidlu za zestaw 3 sztuk, ma kolor zielony jaskrawy i wg opisu nadaje sie do mycia szyb. Jest bardzo delikatna. Prawde mowiac to mam sporo sciereczek i recznikow do wycierania auta ale teraz uzywam juz tylko ta. Jest bardzo lagodna, wyciera idealnie do suchego. Pranie nie wplywa negatywnie na wlasciwosci. tym Polecam jak za takie pieniadze, a 2 kolejne mona np zostawic w domu, tam tez sie przydaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.