Skocz do zawartości

Polerka Parkside


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, mimo tego trochę poczytałem na forum o polerkach, ale potrzebuję pomocy przy wyborze. 

Zacznę od tego, że chciałbym wypicowac swoje BMW E91, a konkretnie pozbyć się drobnych może i trochę mocniejszych rys też, a taki zabieg będę powtarzał na pewno przynajmniej raz na rok dlatego też nie chcę jakiegoś super sprzętu, zastanawiałem się nad czymś z Lidla (wiem, jest wiele innych fajnych) albo rotacja za około 170 zł lub na Aku z aktualnej oferty i tutaj pytanie jaki byłby wybór lepszy ? Liczę się z tym, że rotacja jest bardziej wymagająca, ale mam doświadczenie z takim sprzętem w stolarce i potrafię się chyba obsługiwać 😁 

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za każdą odpowiedź !

 

Screenshot_2024-05-08-13-19-48-63_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja na pierwszą maszynę może być ciężka do skutecznego opanowania, można sobie narobić bałaganu.  Ta akumulatorowa jak ma coś więcej wyciąć to niestety ma za mały skok bo jest 8mm. Poleciłbym bardziej pójść w maszynę DA 15.

Tu masz studnie informacji: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi1509 dzięki za odpowiedź !

Tak jak pisałem z rotacja pracowałem wiele, ale przy innym materiale ogólnie wiem o co chodzi, poza tym zawsze można potrenować👍  

Rozglądałem się za DA, ale ja nie potrzebuje nie wiadomo jakiego sprzętu i budżet na te cele nie mam do 200 zł, wolę dołożyć na pady i pasty więcej.

@zeea zdaje sobie sprawę, że rotacja jest cięższa do opanowania, ale ja jestem zdolny i potrafię ogarnąć taki sprzęt 😁 polecisz jakis sprzęt? Czy ten rotacyjny Parkside się nada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sztefan24 napisał(a):

Najtańsza sensowną rotacja to K2 masner. Wszystko poniżej nie ma stabilizacji obrotów 

ta polerka z lidla wlasnie ma stabilizacje i softstart, jedyna jej wada wg mnie, to za wysokie obroty

reszta na plus  od masnera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.