Skocz do zawartości

czy ta folia jest do uratowani?


Eightwonder

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem z folią przyciemniającą widoczny na zdjęciu. Folia jest fabryczna Mercedesa. Czy da się jakoś usunąć te bomble (np przekuć i obkurczyć ciepłym powietrzem z suszarki?) 

boję się, że próba usunięcia tej folii i zastąpienie jej nową zniszczy system ogrzewania szyby. 
 

będę wdzięczny za pomoc. 

IMG_9212.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eightwonder obawiam się, że to nie jest fabryczna folia tylko założona przez salon sprzedażowy. Większość producentów oferując przyciemnione szyby oferuje szyby przyciemniane piecowo tlenkiem tytanu. Takie bąble raczej świadczą słabo o jakości użytego materiału.

 

Przekuj i podrzej, i tak jest do ściągnięcia, może uda się złagodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. 
 

jest fabryczna, bo auto po VIN ma night package, którego elementem jest m.in. przyciemnienie szyb. Dodatkowo pod logiem mercedesa na tym „nadruku” na szybie jest „transp. min 70%”. 
 

powinienem używać jakiejś chemii przed podgrzaniem? albo przekuć igłą ze strzykawką, żeby wyciągnąć powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cześć,
mam problem z folią przyciemniającą widoczny na zdjęciu. Folia jest fabryczna Mercedesa. Czy da się jakoś usunąć te bomble (np przekuć i obkurczyć ciepłym powietrzem z suszarki?) 
boję się, że próba usunięcia tej folii i zastąpienie jej nową zniszczy system ogrzewania szyby. 
 
będę wdzięczny za pomoc. 



Kolego fabrycznie przyciemnione szyby są dymione a nie oklejane folią. 70% przepuszczalności światła bo zapewne oryginalnie szyby są zielone lub niebieskie i tu już umyka Ci te 30% .
Niestety folia została źle położona I zrobiły się pęcherze . Najlepiej zdjąć i położyć od nowa .



Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

@sztefan24 Johnson nie zastąpiony już ponad 2 dekady

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.pNawet bym się cieszył, gdyby tak było znaczy, że poprawa wyglądu jest w miarę łatwa.  pytanie, czy zdjęcie folii nie uszkodzi ogrzewania szyby? 
 
 
Jakieś ryzyko jest zawsze niestety .

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.