Jump to content

Rdza na progu wewnątrz


Recommended Posts

Witam,

Mam takie kropeczki rdzy na progu, ale jakby wewnątrz auta jak się drzwi otworzy, wiecie ten próg pod nogami. Auto było po prostu latami myte a progi te wewnątrz nie były nigdy po myciu wycierane i teraz wychodzą po prostu takie kropeczki rdzy bo długo stała tam woda. Są to takie małe kropeczki wielkości małej borówki do jedzenia. Co polecacie żeby punktowo usunąć rysę? Potem dałbym po prostu zaprawki. Słyszałem o czymś co się nazywa "neutralizator rdzy" ale nie wiem czy ufać takiemu specyfikowi.

Drugi temat trochę grubszy a chodzi o rdzę na prowadnicy drzwi przesuwnych. Czyli tego elementu gdzie jeździ kółko drzwi w aucie (drzwi przesuwne tylne). Tam jest jakby na całym śladzie po którym jeździ koło rdza. Teraz pytanie jak to usunąć i jak to potem zabezpieczyć. Tutaj już nie chodzi mi tak bardzo o wygląd bo tego nie widać ale nie chce żeby z czasem coś się działo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.