Jump to content

Czym podkleić podsufitkę ?


LUKAS103

Recommended Posts

Witam

 

Mam mały problem, czyściłem z kolegą w jego Hondzie podsufitkę i kawałek się odkleił i nie wiemy czym to teraz podkleić. Macie może jakiś sprawdzony klej ?

Link to comment
Share on other sites

tectane robi klej w sprayu do podsufitek ale możesz mieć problem z naniesieniem go na fragment. Można próbować butaprenem cienko posmarować (żeby nie przesiąkło). Niestety często jest tak że nie wychodzi to dobrze i trzeba całość robić z użyciem nowego materiału.

Link to comment
Share on other sites

hmmm no tak tylko nie będzie widać tego kleju ? To nie jest gruba podsufitka tylko cieniutki i gładki materiał i on jest przyklejony do cienkiej gąbki i właśnie ten materiał odkleił się od gąbki

 

 

coś w tym stylu

 

podsd.jpg

Link to comment
Share on other sites

tylko jest jedno małe ale: materiał na podsufitkę to właśnie tkanina z gąbką. Zobacz w jakim stanie jest ta gąbka. Jeżeli się kruszy to podsufitka będzie odpadać dalej. Wtedy pozostaje obklejenie na nowo.

Link to comment
Share on other sites

Gąbka jest w średnim stanie ale trzyma się i nie kruszy. Kupiłem klej w sprayu firmy BOLL i bardzo fajnie skleiło. W sumie nie mam pojęcia czemu tek kawałek się odkleił, może był już wcześniej robiony, bo reszta ładnie się trzyma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.