Skocz do zawartości

Deep Cleanse by VICTORIA WAX


zeea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono. 

Chciałbym się podzielić moim pierwszym kontaktem z Cleanerem od Victoria Wax 🙂

Na pierwszy ogień butelka - Elegancko z połyskiem 

IMG_20240227_144649.jpg.cfcfd5118025fc36b2c50d4617dfd421.jpg

Przed pierwszym użyciem musimy wyjąć plastikową, ciasno założoną plombę. Stara dobra szkoła plombowania 👌🏻😅

IMG_20240227_144856.jpg.92ff97bde282a3f75c33c20f41757e1b.jpg

Sam produkt jak widać koloru jasnoróżowego, bezzapachowy przynajmniej dla mnie. 

Na dzień dzisiejszy pobawiłem się nim tylko na dwóch elementach, tak, że więcej informacji wiosną 😁 Stan lakieru kiepski, rysy, waterspoty. 

Pacjent: 

IMG_20240227_174952.jpg.644d7ef947aec498e9d6579e72befaa0.jpg

Przygotowanie to klasyczne pre wash i mycie szamponem na rękawicy Meguiars Wash+ ( taka uboga dekontaminacja) 😜

Pakiet startowy Rollerek 9mm z miękkim NATem. Tu cięcia nie będzie, a dogłębne oczyszczenie 🙃

IMG_20240227_145954.jpg.2fb8249970bddfe64149de40fd4ee255.jpg

Impregnacja pada, parę Grochów i lecimy: 

IMG_20240227_182905.jpg.d1d9b9c895cdae6084824f884faef0a0.jpg

Osobiście Cleanerami lubię pracować szybko, lekko, na niskich obrotach. Ten produkt wypracowuje się idealnie w taki sposób. Praktycznie 2 przejazdy i gubimy go w oczach. Dotarcie ? A dotarłem go, ale robiłem to na czują bo nie było po nim śladu 👍 

 50/50 😉

IMG_20240227_183551.jpg.d20dd351b7faa67b70e8e96a185735ad.jpg

IMG_20240227_183639.jpg.b500a9e58be0a06c3d308ba2d7b20bad.jpg

Ewidentnie lakier odżył. Drobnica została wycięta czy też zakryta? A kogo to obchodzi - przecież to tylko Cleaner 😁 poradził sobie nawet z Water spotami! 🫡

Przykryłem dziada samplerkiem wosku, który zrobił na mnie pozytywne wrażenie i tak to wyszło na koniec. 

IMG_20240227_190044.jpg.730a48d1454cc76aba63d854f725a5ff.jpgIMG_20240227_190054.jpg.593fa80596e3154bc9aa247fd2c1ddd0.jpg

 

Jak na Turbo szybką próbkę tego produktu to jestem na TAK! 😸

Nie mogłem niestety poświęcić mu więcej czasu, ale to się zmieni. Wiem, że postawie go w szranki z Pinnacle Paintwork bo jakoś wydają mi się zbliżone do siebie 🤷😜

 

Na koniec WIELKIE Bóg zapłać dla @Tomas-sg 😁 to dzięki niemu mogłem poznać, pomacać, pobawić się nowym produktem ze stajni której kompletnie nie znam, a już ją lubię 😉 

Dzięki Kolego !

C. D. N... 🕞

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🫣 efekt mnie zaskoczył, muszę spróbować na swoim "gruzie"

Testowałem to niedawno, ale na zadbanym lakierze, wydaje mi się że to czysty cleaner bez wypełniaczy. Praca z nim to sama przyjemność, sam się dociera tak jak piszesz, za to zapach rozpuszczalnika nieprzyjemny  ( nie wiem jak mogłeś tego nie poczuć 😅) .

@Tomas-sg na moje to nie ma nic podobnego z Dodo juice.  Lime prime ciężej się pracuje na maszynie ( szybko Przysucha, słabo się rozprowadza) za to zapach na plus w porównaniu do Victoria.

Mam też prep Polish ale to chyba bardziej glaze i jestem w nim zakochany więc opinia nie będzie wiarygodna 😊

Chyba że pisałeś o jeszcze innym cleanerze Dodo ?

@zeea

Fajny test i efekty, postaram się spróbować na zajechanym lakierze i dodać zdjęcie jeśli można.

Pinnacle jestem bardzo ciekawy, mam w dalekich planach kupić jako dopełnienie souverana 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach jak piszesz troszkę chemiczny, ale ja to mam nos wypalony powłokami 😅

Wszystko związane z tym Cleanerem śmiało tu wstawiaj, na to jest ten temat 👍

Idzie wiosna/lato, trzeba ruszyć woskowe tematy tu na forum 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuba1 napisał(a):

na moje to nie ma nic podobnego z Dodo juice.  Lime prime ciężej się pracuje na maszynie ( szybko Przysucha, słabo się rozprowadza) za to zapach na plus w porównaniu do Victoria

Mi bardziej chodziło o przeznaczenie 😁

Ja mam swoje ścieżki w temacie auto kosmetyki i tutaj wchodzi taki światek cleanerow i moje ich rozumowanie 😁gruby temat do obgadania przy jakimś wosku. Ogólnie też taka ciekawostka apropo cleanerow Dodo, byłem święcie przekonany że istnieją 2 wersje cleanerow Dodo juice. Nie tak dawno dowiedziałem się o istnieniu trzeciego. Ciekawe czy ktoś będzie potrafił wymienić trzeci 😁

@zeea dzięki za prezentacje 👍 obstawiam że zdecydowanie większość została wycięta jako że jest to ścierna wersja cleanera 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kuba1 napisał(a):

o lime prime chodzi ( lite, plus i lime prime

Brawo Ty,  myślałem że będzie ciut trudniejsze ale no człowiek całe życie się uczy 😁

1 minutę temu, Kuba1 napisał(a):

Cleaner Raceglaze to to samo co Victoria?

Kolor i butelka identyczna, nie wiem czy jest sens kupowania RG.

Naprawdę nie mam pojęcia, dużo osób podzieliło się opinią że są to zbliżone produkty, nawet krążą legendy że race glaze = victoria ( wykupili receptury )a jeśli się szuka Victoria concourse red to można ją kupić pod nazwą Raceglaze 55 😁 jeśli już do Ciebie dotrze 55 nie omieszkam wysłać Victorii do porównania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomas-sg napisał(a):

Brawo Ty,  myślałem że będzie ciut trudniejsze ale no człowiek całe życie się uczy 😁

Naprawdę nie mam pojęcia, dużo osób podzieliło się opinią że są to zbliżone produkty, nawet krążą legendy że race glaze = victoria ( wykupili receptury )a jeśli się szuka Victoria concourse red to można ją kupić pod nazwą Raceglaze 55 😁 jeśli już do Ciebie dotrze 55 nie omieszkam wysłać Victorii do porównania 😁

Lepiej nie wysyłaj bo już nie odzyskasz ( nakładanie collectors wywołuje u mnie dreszcze, strach pomyśleć co będzie przy concours) 

Czyli muszę dokupić cleaner RG.

O Dodo sporo się naczytałem ( staram się rzucić palenie, źle sypiam i sobie czytam co kupię za zaoszczędzone pieniądze 😂)coś tam mam i może kiedyś zacznę kupować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kuba1 napisał(a):

O Dodo sporo się naczytałem ( staram się rzucić palenie, źle sypiam i sobie czytam co kupię za zaoszczędzone pieniądze 😂)coś tam mam i może kiedyś zacznę kupować 

Dokładne ja tak zrobiłem, woski kupuje za "przepalone" pieniądze 😅 ale w sumie chociaż przeszedłem na snus. Oszczędniej, daje kopa, i nie śmierdzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.