Jump to content

Przydatność 3M po upływie terminu ważności


Guest Essoxia

Recommended Posts

Jak długo po upływie terminu zachowuje swoje właściwości np. mleczko polerskie z niebieskim korkiem - właśnie takie zamówiłem na allegro i okazało się że ma jeszcze miesiąc ważności.

Link to comment
Share on other sites

Wiele zależy od tego jak to przechowywano, jeżeli odpowiednio to może będzie zdatne do użycia jeszcze trochę ponad datę.

Jednak data jest po to (zresztą tak jak w przypadku jedzenia) aby w tym czasie wykorzystać produkt, bo później traci swoje właściwości, może być bardziej szkodliwy niż użyteczny.

Sprzedawca ewidentnie zrobił Cię w jajo, kupił gdzieś tanio prawie przeterminowane produkty (wtedy są znacznie tańsze) i naciąga nieświadomych, bo jednak mało kto postępuje jak Ty i sprawdza datę w takich produktach.

Reklamuj towar - powiedz, że nie jest możliwe wykorzystanie go w twoich warunkach w tym czasie. Jeżeli nie to pozostaje Ci wystawienie komentarza innego niż pozytywny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.