Skocz do zawartości

Cleantle - Leather Protector


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Leather Protector

2 przeznaczony jest do pielęgnacji i zabezpieczania tapicerki
skórzanej. Produkt opóźnia brudzenie się tapicerki i dzięki niemu powierzchnia jest
mniej podatna na odbarwienia.
Jego skład to mieszanka polimerów wraz z naturalnymi woskami, która nawilża i
odżywia skórę. Po aplikacji powierzchnia staje się lekko przyciemniona, śliska i
miękka w dotyku. Produkt zawiera filtry UV, które chronią skórę przed blaknięciem.
Leather Protector

2 nie nabłyszcza tapicerki. Jest w 90% pochodzenia naturalnego.

Ceny:

200ml 35,99 zł

500ml - 59,99 zł

Cechy produktu:
● długotrwale zabezpiecza tapicerkę skórzaną
● opóźnia brudzenie się tapicerki
● chroni przed UV i odbarwieniami
● zmiękcza i nawilża tapicerkę skórzaną
● daje efekt lekkiego przyciemnienia tapicerki
● nie nabłyszcza tapicerki
● 90% składu pochodzenia naturalnego
● bez piktogramów
● delikatny zapach drzewa sandałowego

protector_200_202208_1000.jpg.a943bc1a77573150f16f2f8ce90569d0.jpg


Rozcieńczanie:
Produkt gotowy do użycia.

Sposób użycia:
1. Wstrząśnij lekko przed użyciem.
2. Wyczyść tapicerkę skórzaną produktem Leather Cleaner
3. Nanieś produkt na aplikator Pinky Pad lub mikrofibrę.
4. Przetrzyj powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia.
5. W przypadku nadmiaru produktu, dotrzyj czystą mikrofibrą.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@luk45z leather qd ma w sobie coś z protectora więc mimo że lekko czysci to też lekko odnawia ochronę. Wiadomo jednak ze po paru razach z protectora już nic nie będzie. 

Co do trwalosc dużo zależy od samej skóry i w jakich spodniach jeździmy 😄 ale od paru tyg do paru miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mega udany produkt, nie wiem czy wypada tak bezpośrednio porównywać do innych, ale tak będzie chyba najprościej. 

Z różnic na plus które zauważyłem względem Versiegelunga:

- nie ważne ile się go nawali, on odparuje bez śladu, Versiegelung lubił zostawić maziki jak się przegnie z ilością np na kierownicy

- jak są jakieś chromowane wstawki np. wokół gałki zmiany biegów to Versiegelunga trzeba dotrzeć z białych śladów po zaschnięciu, tutaj nie zauważyłem tego problemu

- na gładkiej skórze zostawia większą śliskość od Versiegelunga, aż ostatnio ktoś mnie zapytał czy zmieniłem środek do skór. Ja akurat śliskość lubię, świadczy mi to o ochronie poprzez zmniejszanie tarcia. Na skórach z fakturą jest porównywalnie

- tego akurat nie mogę zweryfikować, ale skoro twierdzicie że chroni UV to plus, konkurent ochrony UV nie oferuje, trzeba użyć Leder Protectora

Zmiękczania skóry nie oceniam, bo to rzecz mocno subiektywna, dla mnie liczy się tylko ochrona przed przetarciami. Oba produkty zostawiają totalny mat po wyschnięciu. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle To jeszcze zapytam przy okazji, czy jest jakiś minimalny czas aby auto odstało po aplikacji Protectora? W celu "utwardzenia się" zabezpieczenia? Czy można wyczyścić, położyć i jak wyschnie (a bardzo szybko schnie) ruszać w drogę? Może nawet nie tyle w drogę, co wsiąść i np przestawić samochód "po robocie". 

Wczoraj zauważyłem, że na jednej z chińskich stronek taka zwykła prosta latarka UV którą mam w wish liście nagle wystrzeliła na 6 miejsce w kategorii latarki w Polsce 🤣 Śmiałem się że efekt Admire 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.