Skocz do zawartości

Cleantle - Leather QD


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Leather QD to produkt do szybkiego i bieżącego czyszczenia, pielęgnacji i
konserwacji tapicerki skórzanej.
Skutecznie usuwa bieżące zabrudzenia z tapicerki, a także pozostawia powierzchnię
nawilżoną i zmiękczoną.
Leather QD jest w 98% pochodzenia naturalnego i jest łatwo biodegradowalny.

Ceny:

500ml - 45,99 zł                               

1l - 69,99 zł

5l - 249,99 zł

Cechy produktu:
● czyści i pielęgnuję tapicerkę skórzaną
● pozostawia tapicerkę nawilżoną i zmiękczoną
● 98% składu pochodzenia naturalnego
● bez piktogramów
● łatwo biodegradowalny
● przyjemny perfumowany zapachLeatherQD05l.jpg.dcfb319a0052c671ab322296911cc108.jpg

Rozcieńczanie:
Produkt gotowy do użycia.

Sposób użycia:
1. Nanieś produkt na mikrofibrę lub szczoteczkę Cleantle Leather and Fabric
Brush.
2. Przetrzyj powierzchnię mikrofibrą lub szczoteczką do sucha.
3. Zbierz nadmiar produktu czystą mikrofibrą.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo łatwy w użyciu produkt. W zachowaniu psiknij, przetrzyj, zapomnij tak samo jak Interior QD. Cały nadmiar po przetarciu odparowuje. Nie zostawia smug i mazów na ciemnej tapicerce nawet gdy napryskane zostanie za dużo. Bardzo delikatnie przyciemnia i zostawia śliskie wykończenie.

Powiedziałbym, że jak na Cleantle to ten ma dość mocniej wyczuwalny zapach. Nie jest tak, jak przy niektórych produktach że pozostawiona w garażu mikrofibra po pracy pachnie jeszcze 2 dni na całe pomieszczenie, tutaj uważam że jest dobrze zbalansowane pomiędzy "cośtam przy pracy czuć", a "tak nawania że głowa boli" 😝 Przynajmniej przy pracy teraz, przy otwartych drzwiach i 15 stopniach.

Właściwości myjących nie sprawdzałem akurat chwilę przed dostaniem paczki zrobiłem czyszczenie jasnych skór zwykłym cleanerem. Zresztą uważam, że jak już trzeba skórę myć to lepiej to zrobić scrub padem + cleanerem i zaimpregnować, niż bawić się w pocieranie mikrofibrą. QD do skór jest u mnie do kurzu, zacieków z deszczu i tyle 😉 

Kusi mnie teraz spróbować Leather Protectora, bo podoba mi się matowe przyciemnienie skór które zostawił QD, do tego Protector zostawia filtr UV, a Versiegelung ani nie przyciemnia, ani nie ma tego filtra, więc Wasz wydaje się ciekawą alternatywą. 

Zrzut ekranu 2024-02-28 o 11.53.35.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.