Skocz do zawartości

AUTO GRAPH Detailing - ALABASTER Leather Protect


AUTO GRAPH Detailing

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

ALABASTER Leather Protect - zmiękcza, nawilża i odżywia skórę, poprawia jej elastyczność oraz sprawia, że jest mniej podatna na zabrudzenia i pękanie. Regularne stosowanie produktu zapobiega wysychaniu skóry i znacznie wydłuża jej żywotność. Nanieś produkt na aplikator lub szmatkę z mikrofibry i równomiernie rozprowadź po powierzchni. Odczekaj kilka sekund i nadmiar zetrzyj delikatną, suchą mikrofibrą.

Dostępne pojemności: 0.75L | 5L

Chętnie odpowiemy na pytania 🙂

 

J026-AGD-Nowa-Kreacja-v2-3x4-Alabaster.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę producenta o odpowiedź na pytanie, czy można środek Leather Protect stosować jako dressing do plastików ?

Większość producentów przyjmuje do wiadomości że ich produkty równie dobrze jak do skóry nadając się do plastików.

Pytam gdyż zrobiłem test na desce rozdzielczej i wyszedł rewelacyjnie, porównałem Wasz interior dressing który ładnie pachnie do Leather Protect który pachnie znanymi markowymi perfumami i praca to ogromna przyjemność a auto po kilku godzinach pachnie bosko.

Czy są jakieś przeciwwskazania albo skutki uboczne?

Cena jest ta sama za produkt, efekt wizualny bardzo podobny więc dla samego zapachu wybrałbym środek do skóry.

PS, wąchałem go dziś grubo ponad 20 razy, każdy kto był u mnie został zmuszony do wąchania min 2-3 razy oczywiście bez przymusu.

Jak nic zapach Dior Fahrenheit....

Już dawno nie oddawałem auta nie wyperfumowanego , a tu gość nie patrzył na auto tylko na zapach w środku.

W poniedziałek czyszczenie skór i impregnacja, zobaczymy co środki potrafią.

Po prawej Leather po lewej interior dressing, świeżo położone, po chwili troszkę się uspokoiły, ale przyciemnienie na Fiacie Tipo jest 

IMG_20231021_131954.jpg

IMG_20231021_132003.jpg

IMG_20231021_132425.jpg

IMG_20231021_132428.jpg

IMG_20231021_132442.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś był dzień z produktami od Auto Graph do skóry.

Tu opiszę działania z Leather Protect.

Przez zapach który mogę określić jako najlepszy jaki miałem w chemii samochodowej postanowiłem sprawdzić go  jako dressing do plastików 

Zrobiłem próbę na Audi A6 , Lether Alabaster,  dressing Morganite oraz dressing od Cleantle.

Alabaster wyszedł dobrze, ale Morganite jednak mocniej przyciemnił plastik, fajny mat na każdym.

Ale wróćmy do tematu właściwego, czyli skóra Audi miało dziwne skóry, zastanawiałem się czy nie z plastikowej krowy,ale sprawdziłem w konfiguratorze Audi i jednak to skóra.

Po wyczyszczeniu skóry, nałożenie protecta, wodnisty, mocno mokry i ten zapach .... cudo.

Na deskę położyłem Morganite ale już na  resztę polecial Alabaster.

Auto już nie perfumowałem, klient od razu pytał czym psikałem auto bo zna ten zapach.

Niestety znalazłem wadę produktu....nawet producent to opisuje.Zostają zacieki i trzeba docierać produkt, niestety nie miałem czasu czekać i zobaczyć czy to doschnie więc po kilku minutach dotarłem fibrą.

Na dziś już wiem że to będzie podstawowy produkt do konserwacji skóry, po wyschnięciu fajnie matowy, skórka już po godzinie czuć było że bardziej miękka.

 

 

IMG_20231023_135834.jpg

IMG_20231023_135839.jpg

IMG_20231023_163807.jpg

IMG_20231023_163817.jpg

IMG_20231023_163823.jpg

IMG_20231023_164252.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke  Cieszymy się, że nasze produkty tak się spodobały  🙂 Oczywiście  sporadyczne użycie Alabaster Leather Protect na elementy plastikowe, nie wywoła żadnych skutków ubocznych. Jednak polecamy stosować nasze produkty zgodnie z ich przeznaczeniem. Morganite - dedykowany jest do zabezpieczenia plastików i posiada w swojej formule składniki, które są nastawione na ochronę tworzyw sztucznych. Natomiast Alabaster,  oprócz właściwości zabezpieczających, jest nastawiony na zmiękczenie i nawilżenie powierzchni skórzanych. Dlatego też, przy bieżącym stosowaniu go na plastiki, czy inne tworzywa, do których nie jest przeznaczony, może nie przynieść oczekiwanego efektu. 

 

W dniu 21.10.2023 o 22:16, marcineke napisał(a):

Proszę producenta o odpowiedź na pytanie, czy można środek Leather Protect stosować jako dressing do plastików ?

Większość producentów przyjmuje do wiadomości że ich produkty równie dobrze jak do skóry nadając się do plastików.

Pytam gdyż zrobiłem test na desce rozdzielczej i wyszedł rewelacyjnie, porównałem Wasz interior dressing który ładnie pachnie do Leather Protect który pachnie znanymi markowymi perfumami i praca to ogromna przyjemność a auto po kilku godzinach pachnie bosko.

Czy są jakieś przeciwwskazania albo skutki uboczne?

Cena jest ta sama za produkt, efekt wizualny bardzo podobny więc dla samego zapachu wybrałbym środek do skóry.

PS, wąchałem go dziś grubo ponad 20 razy, każdy kto był u mnie został zmuszony do wąchania min 2-3 razy oczywiście bez przymusu.

Jak nic zapach Dior Fahrenheit....

Już dawno nie oddawałem auta nie wyperfumowanego , a tu gość nie patrzył na auto tylko na zapach w środku.

W poniedziałek czyszczenie skór i impregnacja, zobaczymy co środki potrafią.

Po prawej Leather po lewej interior dressing, świeżo położone, po chwili troszkę się uspokoiły, ale przyciemnienie na Fiacie Tipo jest 

IMG_20231021_131954.jpg

IMG_20231021_132003.jpg

IMG_20231021_132425.jpg

IMG_20231021_132428.jpg

IMG_20231021_132442.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.