Jump to content

Pytanie o osad po polerce przeprowadzonej u lakiernika


wampohl24

Recommended Posts

witam od razu pytam, po lakierowaniu maski (ładnie) robiono zabiegi polerujące (cieniowanie i ...coś tam jeszcze) potem spłukano auto i na progach (zaraz za kolami przednimi) został "osad". Myśle że to przyschło coś po tych polerkach i cieniowaniach. Nie jest to nic innegobo na aucie nie ma żadnych innych nalotów itp. proszę o rade; Czym to "zdjąć" ?

Link to comment
Share on other sites

auto bylo myte sonax'em , rozrobionym wg przepisu i szmatką (microf/bezpyl.) próbowałem. bez jakiegoś cleanera/pasty się nie obejdzie.

 

Napisałem przecież że wilgotną szmatką, potrzyj w tym miejscu paręrazy i wszystko zejdzie. A jak nie to to kup środek MPA-F z festoola i na pewno zejdzie.

Link to comment
Share on other sites

robiono zabiegi polerujące
na bank fareclą. Rozchlapało się i nie wymyli w zakamarkach. A ta cholera jest taka wredna ze jak się ją zostawi na jeden dzień chociaż to jest zaje...cie ciężko potem usunąć...Zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc. O tworzywach i gumach już nie wspomnę...
Link to comment
Share on other sites

Czyli po prostu "wkurzyło" sie coś folję/papier niedokładnie oklejony przy osłanianiu pozostałej częścí auta. Proponuję glinke-powinna bez problemu sobie poradzić. A z tą fareclą? Chyba szkoda bałagan robić. Jeśli jest to niewielki obszar to można spróbować nie lejąc dużo wody

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.