Skocz do zawartości

Mikrofibra Prostaff 2way Microfiber Water Gold


bawgo

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze,

przymierzam się do korekty lakieru i w związku z tym wymieniam szmatki na bardziej delikatne czy jak kto woli 'premium'. Zastanawiam się nad fibrami Gyeona/CarPro ponieważ widziałem sporo dobrego o nich, jednak mój wzrok przykuła szmata od Prostaffa:

 

Prostaff 2way Microfiber Cloth CC Water Gold >> Zobacz w sklepie MrCleaner - https://mrcleaner.pl/mikrofibry/prostaff-2way-microfiber-cloth-cc-water-gold-innowacyjna-dwustronna-mikrofibra-40x20cm-2-sztuki?gclid=CjwKCAjwtuOlBhBREiwA7agf1pLCaf2lxn4EMinR9fjyiVx9tScZ0j3EjlXVcieFJlJNFfkwiyDWYhoCpKgQAvD_BwE

 

Ma to być produkt dedykowany pod aplikację CCWG, który ma rzekomo 'podbijać' właściwości produktu, jeżeli tak możemy to określić, a właściwie pomóc z finalnym dopieszczeniem lakieru (1 strona jest stworzona z materiału wykorzystywanego w chusteczkach do okularów). 

Czy ktoś z tu obecnych miał przyjemność testowania ww. fibry?

Pozdrawiam,

bawgo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś miałem okazję popracować z w/w fibrami, i jeżeli ktoś się waha jak ja, to niepotrzebnie. Ze szmat, które miałem okazję testować, te zdecydowanie były najprzyjemniejsze w użytku. Strona ala zamszowa/suede jest tak śliska przy dotarciu, że żaden nacisk nie jest potrzebny a ta się dosłownie ślizga na lakierze, przynajmniej przy CCWG. Mimo, iż fibra jest mniejsza niż standard (40x20), to spokojnie obleciałem auto i wystarczyłaby bez problemu na 2 (zaznaczam, że przy aplikacji CCWG). Po dzisiejszej pracy zastanawiam się, jak wyglądałoby docieranie QD za pomocą większej suede i czy poślizg byłby na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.