Skocz do zawartości

Dziwne plamy na masce (jakby krople wody)


Gość szczota

Rekomendowane odpowiedzi

Po przywitaniu się przyszedl czas na zaczerpniecie jezyka.

Chodzi mianowicie o maske na ktorej po ostatnim myciu zauwazylem takie dziwne kropelki (tak ajkby zaschniete krople wody) Wystepuja one dokladnie nad spryskiwaczami reflektorow. Przyznam sie ze ostatniio samochod jezdzil dlugo brudny i zastanawiam sie czy ten brud w polaczeniu z plynem ze spryskiwaczy nie zostawil takich sladow.

Probowalem to usunac jedynie podczas zwyklego mycia ale nie schodzi.

 

Poradzcie czym mozna to cos usunac i czy moje przypuszczenia co do tego ze to skutki plynu spryskiwaczy sa sluszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie czym mozna to cos usunac i czy moje przypuszczenia co do tego ze to skutki plynu spryskiwaczy sa sluszne?

raczej tak, ja też coś takiego miałem, schodzi po zwykłym cleanerze, nawet ręcznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie dam dopiero po 13.08 bo jestem w Niemczech a fura w Gdyni stoi :-(

 

co do watku przemasa22 to moje plamki sa zupelnie inne Takie male krople jakbys spryskiwaczem (przypuszczam ze o dyszy reflektoprow) rozpylil wode to by zaschlo i zostawilo slady

 

Ktos napisal ze zwykly kliner to usunie - co oznacza stwierdzenie "zwykly" Jestem calkowicie zielony w tym temacie i prosilbym o pomoc w doborze tego cleanera No i instrukcja obslugi by sie przydala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kropek od wody ostatnio miałem ciężki przypadek na własnym aucie;/ Niby prosta sprawa- kropki. Więc zabrałem się czarnym padem 3m i #80, i kropki nadal były;/

No to odpaliłem metabo z pomarańczowym 3m oraz #95 i jednej akcji kropki nadal były! :kox:

Lekko się zdenerwowałem:) Ale to chyba wina malowanej maski;/ Rysuje się od patrzenia i ciągle jakiś syf jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.