Jump to content

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2023


Recommended Posts

Już w sobotę 24 czerwca 2023, w godzinach 10:00-18:00, na terenie Amber Expo przy ulicy Żaglowej w Gdańsku odbędą się Pomorskie Targi Autokosmetyki.

Pomorskie Targi Autokosmetyki to wyjątkowe, na północy naszego kraju, wydarzenie dedykowane profesjonalistom i entuzjastom detailingu. Każdy, kto przyjdzie na tę imprezę, będzie miał okazję zapoznać się z najnowszymi trendami, produktami i technikami związanymi z dbaniem o pojazdy i pielęgnacją, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Podczas imprezy odbędzie się licytacja na leczenie i rehabilitację czteroletniej Asi chorej na hipoplazję kciuków.

Wstęp na targi jest wolny, więc zachęcamy do wzięcia udziału w tym szczególnym wydarzeniu.
Prowadzącymi będą znani dziennikarze radiowi i telewizyjni: Jarosław Maznas i Rafał Jemielita –  ambasadorzy Suzuki.

W programie targów:

  • Prezentacja wiodących producentów i dystrybutorów produktów do kosmetyki samochodowej. Szeroki wybór kosmetyków, maszyn oraz akcesoriów, które pozwalają kompleksowo zadbać o samochód.
  • Możliwość uczestnictwa w wykładach, podczas których eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą na temat technik detailingu. Udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących czyszczenia, pielęgnacji, odświeżania i zabezpieczania samochodu oraz utrzymania w czystości. Ta wiedza pozwoli każdemu kierowcy utrzymać samochód w takim stanie, że będzie wyglądał, jakby właśnie wyjechał z salonu.
  • Impreza powinna być rozrywką dla całej rodziny, gdyż znajdą się na niej dmuchańce, symulatory jazdy wyścigowej i wiele innych atrakcji.
  • Kilka Food Trucków zadba o smaczne posiłki.
  • Okay 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.