Skocz do zawartości

Pad Cleaner Fluid Strong od Swissvax


erty0203

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam jakiegoś bardziej agresywnego/wydajnego pada, znalazłem takiego jak w tytule. Robiłem ostatnio polerkę ręczna w ruch poszedł UC z żółtym aplikatorem z Megsa i raczej jestem średnio zadowolony, trochę rys znikło ale też dużo zostało, i tak się zastanawiam czy zmiana pada na inny da jakiś efekt, czy od razy kierunek na SSR3 & SSR1 oczywiście ręcznie. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do UC kupilem aplikator chemical guys.

prod_264_s_tricolor.jpg

Aplikator ma dwie strony, miekka i twarda (mniej i bardziej agresywna ). Duzym plusem w porownaniu do aplikatorow megsa jest to ze:

- jest wiekszy, bardziej poreczny i ogolnie dobrze trzyma sie w reku

- jest sztywny na tyle ze powinien zapewniac rownomierny nacisk przy pracy. Przy aplikatorach megsa mam wrazenie ze dociska tylko w miejscu gdzie do aplikatora przykladamy palce

- twardsza gabka sprawia wrazenie zdecydowanie agresywniejszej

 

i w sumie tyle, praktycznymi wrazeniami na razie nie moge sie podzielic bo nie mialem czasu wytestowac UC i aplikatora w pracy. Ale z pracy aplikatorem gabkowym megsa i SwirlX odnioslem wrazenie ze te aplikatory sie zupelnie do tego nie nadaja. Do pracy z woskiem sa super ale do polerowania sa zdecydowanie za wiotkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je widziałem są też podobne z Zaino tylko by się opinie przydały które lepsze :).

Do pracy z woskiem sa super ale do polerowania sa zdecydowanie za wiotkie.
miałem podobne odczucie. Myślałem też nad uchwytem z rzepem i jakąś mała gąbkę polerska. Nie są drogie więc można by spróbować, zawsze to jakieś wyjście a polerkę można kupić zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.