Jump to content

Niewidzialna wycieraczka na szybę motocyklową.

Recommended Posts

Cześć,

które niewidzialne wycieraczki powinny zapewnić przyzwoitą trwałość na szybach motocyklowych?

Póki co przetestowałem jedną i efekt niestety był słaby.  Przez pierwsze kilka dni działała. Nie był to tak dobry efekt jak przy NW, które stosowałem wcześniej w autach ale było zdecydowanie lepiej. Niestety już ok. 3-4tygodnie po założenie jak zaskoczył mnie deszcz okazało się, że NW już wcale nie pomaga.

Może akurat ktoś miał okazję przetestować i zna produkt który wytrzyma przynajmniej ze 2-3miesiące?

W dniu 2.08.2022 o 15:49, GrzechuKR napisał:

Może połóż sobie powłokę do tworzyw np trima od gyeon

Nie ma ryzyka, że wpłynie na przejrzystość szyby?

No i szyba jest gładka więc pytanie czy to ma faktycznie szansę dłużej się utrzymać od NW. Z doświadczenia wiem, że w autach na takich bardzo gładkich plastikach zazwyczaj trwałość środków do ochrony plastików była znacznie niższa niż na matowych/typowych.

15 godzin temu, lucky napisał:

Nie ma ryzyka, że wpłynie na przejrzystość szyby?

No i szyba jest gładka więc pytanie czy to ma faktycznie szansę dłużej się utrzymać od NW. Z doświadczenia wiem, że w autach na takich bardzo gładkich plastikach zazwyczaj trwałość środków do ochrony plastików była znacznie niższa niż na matowych/typowych.

Podobne tworzywo jest na reflektorach samochodowych, nie widzę na nich zmiany przejrzystości

2 godziny temu, GrzechuKR napisał:

Podobne tworzywo jest na reflektorach samochodowych, nie widzę na nich zmiany przejrzystości

A jak z trwałością na reflektorach. Testujesz na tyle długo by móc w stanie to ocenić?