Skocz do zawartości

Niewidzialna wycieraczka na szybę motocyklową.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

które niewidzialne wycieraczki powinny zapewnić przyzwoitą trwałość na szybach motocyklowych?

Póki co przetestowałem jedną i efekt niestety był słaby.  Przez pierwsze kilka dni działała. Nie był to tak dobry efekt jak przy NW, które stosowałem wcześniej w autach ale było zdecydowanie lepiej. Niestety już ok. 3-4tygodnie po założenie jak zaskoczył mnie deszcz okazało się, że NW już wcale nie pomaga.

Może akurat ktoś miał okazję przetestować i zna produkt który wytrzyma przynajmniej ze 2-3miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2022 o 15:49, GrzechuKR napisał:

Może połóż sobie powłokę do tworzyw np trima od gyeon

Nie ma ryzyka, że wpłynie na przejrzystość szyby?

No i szyba jest gładka więc pytanie czy to ma faktycznie szansę dłużej się utrzymać od NW. Z doświadczenia wiem, że w autach na takich bardzo gładkich plastikach zazwyczaj trwałość środków do ochrony plastików była znacznie niższa niż na matowych/typowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lucky napisał:

Nie ma ryzyka, że wpłynie na przejrzystość szyby?

No i szyba jest gładka więc pytanie czy to ma faktycznie szansę dłużej się utrzymać od NW. Z doświadczenia wiem, że w autach na takich bardzo gładkich plastikach zazwyczaj trwałość środków do ochrony plastików była znacznie niższa niż na matowych/typowych.

Podobne tworzywo jest na reflektorach samochodowych, nie widzę na nich zmiany przejrzystości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.