Skocz do zawartości

BENBOW PRO VACUUM GUN BLACK Zestaw do odkurzania Test


Cater

Rekomendowane odpowiedzi

BENBOW PRO VACUUM GUN BLACK Zestaw do odkurzania `

Cena : od 420 zł w górę trzeba szukać okazji.

Opis:

BenBow PRO Vacuum Gun Black to pistolet Tornado Gun do odkurzania. To fantastyczne urządzenie, dzięki któremu dokładnie odkurzycie fotele i podłogę w samochodzie. Najmocniejszy odkurzacz nie jest w stanie odciągnąć piachu wbitego w wykładzinę z długim włosem. Vacuum Gun dzięki sprężonemu powietrzu podbija najgłębiej osadzone zabrudzenia, które są jednocześnie odciągane przez odkurzacz. Gun Black posiada metalowy wężyk na łożysku podający sprężone powietrze, dzięki czemu urządzenie jest jeszcze mocniejsze od wersji klasycznej z plastikowym wężykiem. Seria PRO to najlepszy wybór dla profesjonalistów, ze względu na zastosowanie najlepszych materiałów oraz precyzyjne wykonanie. Vacuum Gun wymaga podłączenia do kompresora i odkurzacza.

Od  siebie mogę dodać że pobór powietrza jest duży. Jeśli masz mały kompresor będziesz musiał robić  z przerwami. Kompresor ma co robić.

Nie wiem  czy nie zrobię małej modyfikacji i nie zmienię otworu w dyszy. Ale to jak będzie czas. Na razie nie mam czasu rozpakować paczek😀 . Pozdrawiam.

Ogólnie sprzęcik Super. Polecam😉

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.