Jump to content

ZviZZer THERMO PAD'Z


ZviZZer
 Share

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Chcielibyśmy przestawić Wam naszą serię padów Thermo. Czym się wyróżnia i dlaczego jest taka wyjątkowa?

IMG_7441.jpg.74b321924b1f2d1c8d13e10d0c5a7784.jpg

Thermo Pad'z zostały wykonane z zupełnie nowego rodzaju pianki o termostabilnej strukturze. Co to oznacza? Przede wszystkim niezwykłą odporność na wysoką temperaturę! Pady nie tracą swoich właściwości pod wpływem ciepła i nie miękną w trakcie pracy. Dzięki temu osiągamy bardzo dobry poziom cięcia i wykończenia przez cały czas pracy. Wyróżniają się także niezwykłą trwałością i prawidłowo używane będą służyć bardzo długo. Często otrzymujemy informacje od klientów, że regularnie czyszczone pady potrafią wyglądać jak nowe po zrobieniu kilku samochodów!

W linii wyróżniamy cztery rodzaje padów.

THERMO GREY — najmocniej tnący pad w serii, przeznaczony do ekstremalnych przypadków i bardzo twardych lakierów. Dobrze współpracuje z pastami PC5000 i HC4000. 

THERMO GREEN — mocno tnący pod polerski, najczęściej sprawdzi się w pierwszym etapie korekty lakieru. Przeznaczony do pracy z pastami HC4000 i MC3000. 

THERMO BLUE — najbardzej uniwersalny pad w serii. Świetny do jednoetapowego odświeżenia lakieru, wycinania zarysowań na miękkim lakierze czy wykończenia twardych lakierów. Do użycia z pastami HC4000, MC3000, FC2000 oraz ONE Polish.

THERMO BLACK — wykończeniowy pad polerski. Świetny do wykończenia lakieru oraz one stepu na mało zniszczonych lub miękkich lakierach. Do użycia z pastami FC2000, UC1000 oraz ONE Polish.

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.