Skocz do zawartości

Opel Astra


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy poprosił mnie o zajęcie się autem jego teścia... auto od 2 lat nie sprzątane tylko myte na automatach, przód auta lakierowany.

proces polegał na umyciu auta z zewnatrz + mycie silnika oraz porządne sprzątanie wnętrza i pranie tapicerki. nadprogramowo troszkę przepolerowałem auto dla lepszego efektu.

 

praktycznie nie ma zdjęć w trakcie pracy bo czas nie pozwolił. prace zacząłem o 16.00 a skończyłem po 3 i dziś rano jeszcze 2 godzinki :oops:

fotki w linku---> http://picasaweb.google.com/10824530323 ... 65/ASTRAI#

 

DSC_0376.jpg

DSC_0524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały przód był malowany i fatalnie dobrano kolor. co do czasu prqacy- fakt zasuwałem jak mały samochodzik :ad: mało czasu miałem

 

[ Dodano: 9 Lipiec 2010, 11:01 ]

Czym czyściłeś te gumowe dywaniki w środku???

 

najpierw ciepła woda z szamponem i szczotka megsa do mycia kół a następnie po wysuszeniu AG do konserwacji gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku jest trochę kabelków :kox:

 

właścicielem auta jest starszy pan- zapalony elektryk w aucie sam zinstalował alarm antyradar, zestaw głośnomówiący cb radio, dodatkowe gniazda zaplniczej i Q#$@# wie co jeszcze :D

 

A rdzę i ubytki lakieru jak wyprowadziłeś?

 

3M FC + zielony pad. na zaprawki nie miałem czasu. ale chyba nawet bym tego nie robił, wolałbym pomalować felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru 123 auto nie do poznania !

Bardzo dobra robota :good:

 

fidosanok napisał/a:

A rdzę i ubytki lakieru jak wyprowadziłeś?

 

3M FC + zielony pad. na zaprawki nie miałem czasu.

Masz na myśli, że dolne kanty drzwi po polerce tak się różnią ? :shock:

Zdjęcie nr 81 & 82.

 

Pozdrawiam

s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli, że dolne kanty drzwi po polerce tak się różnią ? :shock:

Zdjęcie nr 81 & 82

 

tak. wszyto praktycznie zeszło po delikatnym spolerowaniu. widocznie proces utleniania był tylko powierzchowny i nie wniknął głębiej dzięki czemu dało się to spolerować :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Truskawki wymiatają:)

Wydaje mi się, że nie demontowałeś foteli przy czyszczeniu wykładziny? Swoją drogą ja miewam czasami problemy z dotarciem do róznych miejsc i zakamarków z odpowiednią "ssawą" i potem nie wiem jak wygarnąć to co zostało. Czasem pomaga szczotka, czasem nie...

Rozumiem, że wykładzinę podłogową też prałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.