Jump to content

Moje Auto Detailer - Plastik Dressing do Wnętrza


Recommended Posts

Witam. Chciałbym podrzucić wam, mój ostatnio wykonany "Amatorsko" test Dressingu do tworzyw sztucznych, w wersji video. 

Przed aplikacją, tworzywa wyczyszczone za pomocą APC

Pacjenci: VW Passat B5 i Toyota Avensis T25 

19-624-scaled.jpg_resize_38.jpg.96337b7762f4f54a1d46e3a9485c8b7e.jpg

Informacje od producenta:

Moje Auto Detailer Plastik Dressing to preparat z linii profesjonalnych produktów do pielęgnacji auta. Dzięki swoim właściwościom świetnie czyści powierzchnie wykonane z tworzywa sztucznego. Szybko usuwa z nich tłuste plamy, kurz, a nawet ślady po kosmetykach. Z uwagi na swój skład, wpływa również regenerująco na czyszczone powierzchnie, przywracając im głębię koloru oraz świetnie konserwuje. Zawiera filtry, które tworzą barierę ochronną przed promieniowaniem UV. Dzięki temu plastikowe powierzchnie nie wykazują tendencji do blaknięcia. Dodatkowo zachowują swoją elastyczność. W przypadku niektórych elementów tapicerki, zawierających podzespoły (np. poduszki powietrzne), ma to kluczowe znaczenie. Moje Auto Detailer Plastik Dressing tworzy matową warstwę ochronną, będącą skuteczną barierą dla kurzu czy innych zanieczyszczeń. Jest prosty i bezpieczny w użytkowaniu. Nie powoduje reakcji alergicznych, ma przyjemny i długo utrzymujący się zapach. 

Przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć pojemnik z Moje Auto Detailer Plastik Dressing, aby prawidłowo wymieszać składniki. Pozwoli to uzyskać odpowiednią konsystencję i zapewni prawidłowe działanie produktu. 

Nałóż niewielką ilość preparatu na czystą ściereczkę z mikrofibry. Mikrofibra pozwoli skutecznie rozprowadzić produkt na powierzchni bez pozostawiania smug. 

Rozetrzyj produkt na powierzchni, wcierając zawartość. Dokładnie rozprowadź produkt po plastikowych elementach, tak by cała powierzchnia została pokryta preparatem Moje Auto Detailer Plastik Dressing

Nie wycieramy preparatu do sucha. Pozostawiamy go na powierzchni do samoistnego wyschnięcia. W tym czasie składniki odżywcze zdążą wchłonąć w strukturę tworzywa, przywracając mu głębię koloru. ( Ja próbowałem również wycierać, i efekty były podobne) 

👉⬇️⬇️⬇️

 

 

Aplikacja przebiega bezproblemowo, odżywia itd. 

Zalety takich produktów, tutaj na forum pewnie większość zna, więc nie będę się rozpisywał 😂 Wady? Nic takiego nie zobaczyłem, a mam już nałożone w okolicach 2 msc u siebie, oraz 3 tygodnie w VW.👍

Cena w okolicach +/- 20zł, Data ważności 5 lat. 

Pozdrawiam 🙂💚🔥

  • Lubię to 3
Link to comment
Share on other sites

W opisie jest mowa o matowym wykończeniu. Na desce widać jakby wpadało w połysk, może to kwestia nagrania, Jak to wygląda w rzeczywistości?

Link to comment
Share on other sites

@adi1509  Można by powiedzieć, że to zależy od tworzywa, ale to taka lekka satyna. Gdy porównywałem z Poorboy's Natural Look, to efekt był identyczny 😉 A wiadomo efekt, jaki widać w garażu, a na zewnątrz już będzie inaczej. 😁

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.