Skocz do zawartości

Pomoc hologramy polerka


rafal330

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem początkującym w temacie polerki, po obejrzeniu i poczytaniu sporej ilości poradników postanowiłem kupić polerke i wypolerować swój samochód jakim jest audi z lakierem czarnym o oznaczeniu LZ9Y jako że lakier na nim miał mase płytkich rys postanowiłem użyć pasty one step do polerowania bardzo się przyłożyłem lecz niestety po odtłuszczeniu powierzchni zostały mocne hologramy próbowałem walczyć z nimi na różne sposoby między innymi dopolerowac ręcznie pastą finish lecz również nie pomogło na internecie znalazłem pastę finishowa scholla do ciemnych kolorów  która wielu osobom pomogła na hologramy, lecz niestety u mnie nadal po odtłuszczeniu to samo próbowałem różnych kombinacji padów. I moje pytanie czy znalazł by się ktoś kto ma doświadczenie w tym temacie i własne zaplecze polerskie z Lublina lub okolic żebym mógł wpaść samochodem i za drobną opłatą pomógł i naprowadził mnie jak wykończyć ten lakier tak aby hologramy nie powstały nie chodzi mi tutaj aby ktoś zrobił robotę za mnie tylko pomógł dobrać odpowiednią technikę pad pastę itp bo naprawdę nie mam już do tego lakieru siły. Byłbym bardzo bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.