Skocz do zawartości

Mothers PowerBall 4Paint


meewash

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem tematy z tego działu ale nigdzie nie zauważyłem tematu poświęconego wynalazkowi firmy Mothers - polerki PowerBall 4Paint, reklamowanej jako idealnej do nakładania zarówno środków polerskich jak i wosków.

 

http://www.autogeek.net/mothers-powerball-4paint.html

 

Czy ktokolwiek miał okazję skorzystać z tego cudu? Jaka jest wasza opinia na temat tej 'polerki'? Da radę usunąć np. mikro-swirle? Plusem dla mnie jest fakt, że mógłbym ją nałożyć na wiertarkę akumulatorową, gdyż nie mam możliwości skorzystania z tradycyjnych polerek. Jak teraz taka kula polerska na wiertarce z regulowaną prędkością obrotów by się sprawdziła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest coś w rodzaju pada...Dziwny wynalazek... Należy pamiętać ze do prawidłowej pracy przy lakierze jest potrzebne kilka padów( o różnych stopniach twardości) ,poza tym wiertarka nie da się utrzymywać potrzebnych obrotów ,a to tez jest ważne. Ponadto widać na zdjęciach ze do tej kuli jest dedykowany tez specjalny środek...

Trochę wynalazek jak dla mnie. Ale...zawsze możesz przetestować-będziesz pierwszy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W życiu powierzchnia styku na takiej kuli jest bardzo mała więc raczej to nie jest jakiś dobry wynalazek po za tym pod taką kulą to wiertarko-wkrętarka się rozleci na kawałeczki to jest ogromne obciążenie dla niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to jakos nie przekonuje... niby z opisu wyika ze dociera w rozne zakamarki i to bylby plus ale z drugiej strony jaka jest tego "twardosc" nie wiadomo, w zwiazku ze jest to kula to jakos mam watpliwosci co do polerowania tym plaskich powierzchni - nie ma raczej szans aby docisk byl rownomierny na calej powierzchni styku tej kuli z lakierem... byc moze jako uzupelnienie zestawu do dopieszczenia naprawde trudno dostepnych miejsc sie sprawdzi ale jako bazowy element polerki raczej bym nie ryzykowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 0sobiscie posiadam taki powerball ,nie jest to moze tej samej firmy ale wyglada identntycznie,kupiłem go w niemczech z mysla ze bede go uzywała do polerowania felg ,ale jak sie okazało jest to strasznie durny wynalazek bo niedochodzi wszedzie i jakosc polerowania tego tez jest strasznie marna.Na filmiku firmy Mothers widac jak chip foose poleruje idealny lakier w aucie ,dlaczego nie wzieli matowego auta i nie pokazali jakie to daje efekty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 0sobiscie posiadam taki powerball ,nie jest to moze tej samej firmy ale wyglada identntycznie,kupiłem go w niemczech z mysla ze bede go uzywała do polerowania felg ,ale jak sie okazało jest to strasznie durny wynalazek bo niedochodzi wszedzie i jakosc polerowania tego tez jest strasznie marna.
Za cenę tego wynalazku jest niefirmowa polerka :)
Na filmiku firmy Mothers widac jak chip foose poleruje idealny lakier w aucie ,dlaczego nie wzieli matowego auta i nie pokazali jakie to daje efekty
Problem z reklamami i prezentacjami jest taki, że myje się na nich czyste auta, poleruje idealny lakier, usuwa wcześniej spreparowane rysy itp. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to jakaś alternatywa, dla osób które nie mają polerki/nie chcą inwestować w polerkę. A mają wiertarkę i mogą sobie dokupić PowerBalla.

Przechodzi mnie jakieś niemiłe odczucie podchodzić do auta z wiertarą.

Nigdy jeszcze nie pracowałem przy aucie polerką i miałbym stresa a wiertarka to już wogóle stres

Ta gąbczasta kulka jakoś do mnie nie przemawia. Gdzieś widziałem jak czymś podobnym czyszczą wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przypomniałem sobie o tym produkcie z myślą o zrobieniu powierzchni pod klamkami typu pociąganego(coraz popularniejszego-typu Golf,focus).Nie wiem jaką to ma średnicę ale mogłoby się nadać.

Edit-jest wersja mini-byłaby idealna :) Ciekawe jaka cena ,bo chętnie bym zakupił-zdecydowanie ułatwiłaby pracę.

http://www.motherspolska.pl/PL/Produkty ... AE.html%27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys załozyłem na wiertarke takiego małego pada i spolerowałem golfa 2 czarną perłe,polerka trwała prawie cały dzien ,a jak skonczyłem to było juz ciemno .Zato na drugi dzien jak wstałem i zobaczyłem auto to myslałem ze sie popłacze miało takie chologramy ze wyglądało jak tęcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i to ludzie kupują i uzywają ale nie wierze ze po tym nie zostana swirle na lakierze,moze to jest dobre dla tych cos sie nie znaja na polerce i dla których wyciagniecie z lakieru troszke blasku z pozostawieniem swirli na nim jest wystarczajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że to urządzenie jest delikatniejszę od płaskiego czy nawet falistego pada, tyle że pewnie mniej skuteczne i ja jednak wolę pracować polerką niż wiertarką, na pewno bardziej wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma wspólnego z power ballem ze lepiej miec polerke i robic dobrze i niz na wiertarce polerowac całe auto :P i tak nabank wyjdzie z tego lipa
A przeczytałeś poprzednią stronę tego wątku??
A ja ostatnio przypomniałem sobie o tym produkcie z myślą o zrobieniu powierzchni pod klamkami typu pociąganego(coraz popularniejszego-typu Golf,focus).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.