Jump to content

Reflektory diy wymiana?

misiek43210

Recommended Posts

Cześć chłopaki i Panie. Nie wiem czy to dobry dział ale szukam pomocy. 

Parę dni temu robiłem lampy. Otwierałem je i w środku malowałem na czarno. Przy składaniu jednak nie wyczyściłem prawdopodobnie do końca. Wygląda to teraz mało estetycznie. Powiedzcie mi co o tym myślicie? Czy zkiepscilem lampy i trzeba je wymieniać? Zdjęcia w zalczniku

IMG_20200920_115050.jpg

IMG_20200920_115057.jpg

Probowales zalac je woda demineralizowana? 

dobra teraz widze w czym problem. te czarne krechy. Hmm wybebesz lampe ponownie. Jak ipa czy zmywacz silikonowy nic nie wniesie to zrob w niewidocznym miejscu malutka probke jakims rozpuszczalnikiem.(zanim rozbierzesz lampe zerknij ktory punkt nie bedzie widoczny do probki ale wazne jest zeby byl tez mozliwie jak najdalej od czesci odslonietej poniewaz rozpuchol potrafi nabałaganic) moze sa inne sposoby, poczekaj moze ktos z lepszym stazem na forum Ci podpowie konkretniej. Skladaj lampy z oklejonym rantem ktorym nabalaganiles. Uzyj slabej tasmy zeby potem szlo w jednym kawalku odkleic albo zawin pomalowana czesc lampy w jakas rajtuze ktora bedziesz w stanie zdjac nim wejdzie na swoja pozycje.