Jump to content

Regeneracja i zmiana koloru plastikow | Dodge caliber


krisss

Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Planuje regenerację i zmianę koloru plastikow w swoim dodge'u. Niestety poprzedni właściciel niezbyt o nie dbał i wszystkie plastiki są porysowane, brudne od farb i wyblakłe. Obecnie są w kolorze popielatoszarym i strasznie szybko się brudzą. Chciałbym zmienić wszystko na czarny (podsufitka będzie też zmieniała kolor). Pytanie jakie lakiery w sprayu polecacie do samodzielnego wykonania takiej pracy? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie wiem czy lepszym wyborem, niż lakier w sprayu nie będzie wykonanie zmiany koloru przy użyciu systemu colourlock. Wymaga to posiadania dostępu do kompresora i pistoletu, ale efekt będzie IMO dużo pewniejszy i trwalszy, jeśli zadbasz o odpowiednie przygotowanie powierzchni. Niedawno robiłem coś podobnego na plastkiach w Golfie IV i efekt był mega. Tutaj zmiana przeprowadzana z szarego na czarny:

20210531_221410.jpg.7d516629908fb636a07a2cdaa697fda7.jpg20210531_221715.jpg.a11c77b827ac32a5c0e05a296ebacbb9.jpg

Alternatywnie możesz spróbować BOLLa Strukturalnego do plastików, jest on dedykowany do zderzaków, ale skoro ma wytrzymywać na zderzakach, to na plastikach wewnętrznych też powinien dać radę. Pamiętaj jednak że odpowiednie przygotowanie powierzchni to klucz do sukcesu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.